Ünye Paintball

Ordu Ünye Paintball eğlence ve maceranın yeni adresi. Tecrübe sahibi hakemlerimiz ve Oneycenter kalitesini taşıyan sahamızla hizmetinizdeyiz.

Üst düzey güvenlik önlemlerimiz ve oyunun her aşamasında yanınızda olan hakemlerimiz ile eğlenceli dakikalar sunuyoruz.

Ünye Paintball Kuralları

  • Paintball oyunu kuralları genel kuralları dışında her oyun sahasının kendisine özgü kurallarından meydana gelen bir savaş oyunudur.
  • Oyunun bütün kuralları ve teçhizat kullanımı eğitimlerini oyun başlamadan evvel hakemlerimiz vermektedir.
  • Oyunda görev alan hakemlerimiz Ünye Paintball oyun sahası katılımcılar ile yer alır. Ve oyunun kurallarını uygulanması konusunda ve güvenlik önlemlerine riayet konusunda oyuncuları denetler.
  • Oyunun bütün teçhizatları yedek silah-CO2 tüpleri- boya kapsülleri hakemimizin yanında bulunur. Ve ihtiyaç halinde oyunculara verilir.
  • Oyunda genel olarak 18 yaş sınırı uygulanmaktadır. 15 yaş üstü olan oyuncuların veli izni ve yanlarında yetişkin ile oyuna girmelerine izin verilmektedir.
  • Oyunda kullanılan işaretleyiciler hakem kontrolünde kullanılır ve hakemimiz izin vermediği zamanlarda kapalı kalır.
  • Ünye Paintball sahası ve diğer sahalarda Paintball mesafe kuralı farklı olsa da genel kural en az 5 metre olarak uygulanır.
  • Paintball oyun teçhizatları tarafımızdan verilir ve katılımcıların herhangi bir ürün getirmesine gerek yoktur.
  • Oyuna hazırlık aşamasında oyun kuralları ve güvenlik önlemleri hakemlerimiz tarafından anlatılmaktadır.
  • Paintball sahamızın güvenlik kuralları ve rezervasyon işlemleriniz için Ünye Paintball randevu alma üzerinden iletişim sağlayınız.

Ünye Paintball Sahası

Temizlik ve hijyene ekstra özen gösteren özen gösteren sahamızda kullanılan bütün ekipman ve ürünler dezenfekte edilir. Ünye Paintball resimleri ile oyun sahamızı görebilirsiniz. Yaklaşık 3 dönüm arazi üzerine kurulu olan Ünye Paintball oyun saha büyüklüğü minimum 2 kişi ve maksimum 16 kişi olarak ayarlanacak oyun gruplarına uygun şekilde inşa edilmiştir. Tesisimizde piknik masaları, kafeterya ve servis hizmetimiz bulunur. Katılımcılar yanlarında yiyecek getirerek masaları kullanabilirler.

Ünye Paintball Nerede

Sizlerin rahatı için her türlü hizmeti sağlayan tesisimizde yaralanmalar durumunda kullanmak için sağlık ekipmanlarımız mevcuttur. Paintball senaryolarımız başkanı koru, tek bayrak, iki takım girer bir takım çıkar benzeri en popüler olan senaryolardır. Oyunun özel kurallarını hakemlerimiz katılımcılarımıza anlatmaktadır. Uzman hakemler ile heyecanlı bir Paintball deneyimi için Ünye Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresinde hizmet vermekteyiz.

Ünye Paintball Fiyatları

En yeni ekipmanlar ve özel parkurlar ile hizmet veren tesisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Izgara ve sucuk ekmek fiyatları konusunda bilgi almak ve rezervasyon işlemleri için Ünye Paintball telefon numarası 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 bilgi alabilirsiniz. Paintball ekipmanlarımız ücretsizdir. Oyun giriş Ünye Paintball fiyatları oyun teçhizatları ile 100 mermi 150TL, oyun teçhizatları ile 200 mermi 250 TL, oyun teçhizatları ile 300 mermi 325 TL, oyunda talep edilen ilave 50 mermi fiyatı 75 TL’dir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022