Ordu Paintball

 

Kısa bir dinlenme ve eğlenceli zaman arayışında olan, kalabalık bir ortamda heyecan ve aksiyon dolu bir gün geçirmek isteyenlerin ilk tercih ettiği oyun Paintball Ordu oyun sahası son derece geniş kapasiteye sahip, kaliteli ve ferah bir tesis olarak nitelendirilmektedir.

Oyun severlerin ilk tercihi olan Ordu Paintball Karadeniz’in temiz havasında gerek zorlu şartlar altında, gerekse rahat ve eğlenceli bir maç ile rengarenk bir savaş ortamı ile buluşma olanağı yaratmaktadır.

Oneycenter bünyesinde yer alan Ordu Paintball sahası oyuncuların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Ordu Paintball Saha Büyüklüğü

Üç dönümlük arazi içerisinde yer alan ve oyuncuların her türlü gereksinimi düşünülerek oluşturulmuş, uzman ekibi ile hizmet veren Ordu Paintball saha büyüklüğü oyuncular tarafından takdirle karşılanmakta ve sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Ordu Paintball fiyatları bakımından oldukça uygun bir listeleme uygulayan tesiste başlangıç paketleri kişi başı olarak fiyatlandırılmakta olup ek olarak talep edilen her 50 mermilik paket 40 TL’den fiyatlandırılmaktadır.

Tesise gelecek oyuncular için servis imkânı sağlanmakta ve tesis içerisinde acıkan kişiler için sucuk ekmek ya da ızgara çeşitleri ile karınlarını doyurma olanağı sunulmaktadır. Oyun başlamadan önce gereken tüm bilgilendirmeler uzman hakemler tarafından oyunculara bildirilmekte olup, şartlar tüm oyucular için eşit düzenlenmektedir.

Ordu Paintball Nerede?

Karadeniz’in temiz havasında, doğanın kalbinde üç dönümlük geniş arazisi ile uzman kadrosu aracılığı ile eşsiz bir oyun deneyimi sunan Ordu Paintball nerede?

Tesisin ilettiği üzere Ordu’nun Ünye ilçesinde yer alan tesis, Aşağı Orta sokak Yüceler Mahallesinde bulunmaktadır. Ordu Paintball telefon numarası aracılığı ile rezervasyon yapılabileceği gibi, oyun hakkında gerekli bilgiler ve temin edilmesi gerekenler hakkında açıklamalara ulaşmak içinde tercih edilebilmektedir.

Ordu Paintball Sahası

Uzman kadrosu, kaliteli ekipmanları ile güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutan Ordu Paintball sahası geniş kapasitesi sayesinde 2 kişiden 16 kişiye kadar oyuncu ile düzenlenen turnuvalara müsaade etmektedir. Oyun için gereken tüm ekipman tesis tarafından sağlanmakta olup fiyatlandırma girişte 100 mermi 150 TL, 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL olarak belirtilmektedir.

Oyunu daha önce oynamamış olanlar ya da güzel ve geniş bir saha arayanlar için Ordu Paintball resimleri oldukça açıklayıcı bir kaynak olarak nitelendirilmektedir. Oyuna katılacak olan oyuncuların hava şartlarına bağlı olarak havlu, yedek atlet, spor ayakkabı ya da lastik çizme ve yağmurluk temin etmesi tavsiye edilmektedir.

Ordu Paintball Randevu Alma

Sahanın geniş yapısından yararlanmak ve tüm günü eğlenceli bir şekilde doğanın kalbinde geçirmeyi amaç edinen Ordu Paintball randevu alma işlemleri Oneycenter bünyesinde belirtilen telefon numaraları; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Tesisten randevu almadan önce oyuncular yerinde ziyaret ve keşif yaparak uzman kadrosu tarafından bilgilendirilebilme ve keşif yapma olanağına sahiptir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022