Kabadüz Paintball

Aile ve arkadaşlar ile vakit geçirmenin en heyecanlı ve maceralı yolu Ordu Ünye’ de Kabadüz Paintball. Alanında uzman hakemlerimiz ve güvenlik önlemlerimizle her yaş grubuna uygun bir aktivite.

Dünya standartlarına uygun sahalarımızla ve aksiyon dolu senaryolarımız ile hizmetinizdeyiz.

Paintball Sahamız ve Kurallarımız

 • Kabadüz Paintball saha büyüklüğü yaklaşık 3 dönüm arazimiz üzerine kuruludur.
 • Macera dolu sahamızda Oneycenter ayrıcalıkları ile minimum 2 kişi ve maksimum 16 kişilik gruplar ile oyunuzu oynayabilirsiniz.
 • Oyun ile ilgili bütün güvenlik kurallar, teçhizat kuralları ve kullanımlarıyla alakalı gerekli eğitim ve bilgilerin tamamı hakem arkadaşlarımızca katılımcılara vermektedir.
 • Hakemlerimiz oyun süresince Kabadüz Paintball sahası içerisinde kalarak oyunculara, oyun kurallarına uymaları ve güvenlik kurallarına uymaları konusunda oyuncu arkadaşlara yardımcı olmaktadır.
 • Oyun esnasında ihtiyaç duyulabilecek yedek silah, yedek boya kapsülleri ve yedek CO2 tüpleri hakemimizin yanında bulunur ve ihtiyaç halinde tedarik edilebilir.
 • Sahamızın özel Paintball kuralları dışında oyuncu arkadaşların bilmesi gereken genel kurallarda hakemlerimiz tarafından anlatılmaktadır.
 • Oyuncular, hakemimizin düdüğü ile oyuna başlar ve oyunumuzun senaryosuna göre oyuncu kazanmaya çalışırlar.
 • Vurulan oyuncular silahlarını havaya kaldırarak başlangıç noktasına geçmelidirler. Oyun bitse dahi oyuncu arkadaşların saha içerisinde maske çıkarma yasağı gibi kurallara uyma uyarılarını hakem arkadaşımız oyun başlamadan tekrar ederler.
 • Oyun sırasında silahını havaya kaldıran oyunculara ateş edilemez kurala uymayan oyuncuları hakemimiz diskalifiye eder.
 • Vurularak başlangıç noktasında dönen oyuncular, oyuna tekrar girebilirler.
 • Gelirken yanınızda yedek alet ve yedek spor ayakkabı ile gelmenizi tavsiye ederiz. Servis desteğimiz bulunur.

Kabadüz Paintball Oyun Sahası

Paintball, genel kuralları ve sahamıza özgü kurallar ile oynanan bir savaş oyunudur. Kabadüz Paintball resimleri ile oyun sahamız hakkında fikir edinebilirsiniz. Oyuna katılma için 15 yaş sınırı bulunmaktadır. 15-18 yaş arasında olan ve Paintball oynamak isteyen arkadaşların, bizlere ailelerinden izin aldıklarını gösteren imzalı izin kâğıdı getirmeleri gerekir. İzin kağıdını getiren arkadaşlar öğretmenleri ya da büyük birinin gözetiminde Kabadüz Paintball oyun sahası girebilirler. Tesisimizde bulunan kafeteryamızı kullanabilir ya da firmamız tarafından sunulan diğer yiyecek seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kabadüz Paintball Fiyatları

Oyun hakem hizmeti ve gerekli olan tüp, kamuflaj, silah ve termal maske oyuncu arkadaşlara tarafımızdan verilmektedir. Kabadüz Paintball fiyatları bütün ekipman ve 100 mermi ile oyuna giriş 150 TL, ekipmanlar ve 200 mermi ile oyuna giriş 250 TL, ekipman ve 300 mermi ile oyuna giriş 325 TL olarak belirlenmiştir. Oyun içerisinde ekstra 50 merminin 75 TL’ dir. Sucuk ekmek ve ızgara için fiyat alma ve Kabadüz Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabadüz Paintball Nerede

Aksiyon oyunu olsa da kurallara uyulduğu sürece Paintball en zararsız oyundur. Sahamızda yaşanabilecek kazalara hemen müdahale için sağlık ekipmanlarımız bulunmaktadır. Özel organizasyonların için fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleriniz için Kabadüz Paintball randevu alma hizmetimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Üst düzey güvenlik önlemleri ve tecrübeli hakemlerimiz ile Kabadüz Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresinde hizmetinizdeyiz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022