Kumru Paintball

Eğlence ve maceranın oyun olan Paintball deneyimi için üst düzey güvenlik önlemlerimiz ile Kumru Paintball, Oneycenter garantisi ile hizmetinizde.

Tecrübeli hakemlerimiz ve ücretsiz ekipman hizmetimizle sınırsız eğlence Ordu Ünye’de.

Paintball Saha Kurallarımız

  • Oyun hakkındaki tüm güvenlik kuralları, ekipman kullanımı ve kuralları ile alakalı bilgiler ve eğitimler hakemlerimiz tarafından oyunculara verilir.
  • Oyun süresinde hakemlerimiz, Kumru Paintball sahası sınırlarında bulunur ve katılımcılara güvenlik kuralları ve oyun kurallarına bağlı kalmaları konusunda yardım eder.
  • Oyunda ihtiyaç olabilecek yedek CO2 tüpleri, yedek boya kapsülleri ve yedek silahlar hakemlerimiz yanındadır ve oyunculara ihtiyaçları olduğu zaman verilir.
  • Sahamıza özgü senaryoların kuralları ile Paintball oyunun genel kuralları hakkında hakemlerimizin verdiği bilgiler ve direktifleri dışına çıkan oyuncular, oyun dışı kalırlar. Tekrar oyuna girme şansları bulunmaz.
  • Oyun hakem düdüğü ile başlar, düdüğü ile biter. Vurulan oyuncular başlangıç noktasına döner, tekrar oyuna girme hakları vardır. Yalnızca diskalifiye olan oyuncular, tekrar oyuna dahil olamazlar.
  • Oyunun en önemli kuralları yakın mesafe atış yapmama ve Kumru Paintball oyun sahası dışına çıkmadan maskeleri çıkarmamadır. Bu iki kural güvenlik açısından önemli kurallarımızdır.
  • Ekipmanların tamamını biz sağladığımız için katılımcıların sadece yedek spor ayakkabı ve alet getirmeleri gerekir.
  • Özellikler hafta sonu rezervasyonu yaptırmak isteyenlerin Kumru Paintball randevu alma talebi ile bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. Hafta sonları yoğunluk olduğu için erkenden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.
  • Tesisimizde kafeteryamız ve katılımcılarımızın kendi malzemelerini getirdikleri zaman kullanabildikleri piknik masalarımız mevcuttur.
  • Herhangi bir kaza ve yaralanma durumunda müdahale için sağlık ekipmanlarımız bulunur.

Kumru Paintball Sahası

Savaş oyunu olan ve vur ama vurulma temelinde oynan Paintball kurallara ve hakemlerimizin yönlendirmelerine uyulduğu zamanlarda en az tehlike içeren oyundur. Kumru Paintball saha büyüklüğü yaklaşık 3 dönümlük bir arazide en az kişi ve en fazla 16 kişi olacak oyunlara uygun olarak tasarlanmıştır. Sahamızdan 18 yaşından büyük ve sağlık sorunu olmayan herkes faydalanabilir. 15-18 yaş arasındaki kişilerin kabulü için bazı şartlarımız bulunur. 15-18 yaş katılımcıların kabul şartları için Kumru Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kumru Paintball Nerede

Temel kuralları ve hakemlerimizin direktifleri ile basit bir oyun haline gelen Paintball stratejik bir oyundur. Kumru Paintball resimleri, oyun oynandığı saha ve kullanılan ekipmanların görüşünü hakkında fikir vermektedir. Senaryolara dayalı olarak oynan oyunda bireylerin zarar verme ve silah kullanma arzularını yönetmek için tercih edilen etkili yöntemlerden bir tanesidir. Sizde aksiyon ve adrenalin tutkusunu kaliteli ve profesyonel bir hizmet alarak gidermek isterseniz adresimiz Kumru Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU sizleri bekliyoruz. Servis hizmetimiz ile ulaşım sorunu yaşamazsınız.

Kumru Paintball Fiyatları

Sahanızda Paintball ekipmanları ve hakem hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kumru Paintball fiyatları ekipmanlar dahil 100 mermi ile oyun girişi 150 TL, ekipmanlar dahil 200 mermi ile oyuna giriş 250 TL, ekipmanlar dahil 300 mermi ile oyuna giriş 325 TL ve oyun sırasında talep edilirse verilen 50 mermi 75 TL’dir. Izgara ve sucuk ekmek fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022