Terme Halı Saha

Spor severlerin hafta sonları ve tatil günleri, işin ve hayatın yorucu temposundan kurtulmak, bir an olsun rahatlamak amacı ile ziyaret ettikleri, arkadaşları ile gönüllerince eğlendikleri ve kıyasıya rekabet ettikleri futbol oyunlarında kaliteli bir halı saha ve ekipmanlar son derece önemli bir faktördür. Buna istinaden Terme Halı Saha futbolcuların tüm ihtiyaçlarına karşılık veren oldukça üst düzey bir halı saha hizmetini oyuncular ile buluşturmaktadır.

Terme Halı Saha Nerede ?

Samsun’un Yeni Mahallesi, Kocaman Caddesi Arıcılar Sokak konumunda yer alan Terme halı saha fiyatları bakımından son derece uygun ve buna kıyasla oldukça kaliteli bir spor hizmeti sunmaktadır. Tesis içerisinde oyunculara ücretsiz kaleci eldiveni sağlandığı gibi, oyuncular ve onların seyircilerin maç boyunca ücretsiz çay ikramı sunulması son derece cezbedicidir.

Terme halı saha telefon numarası üzerinden iletişime geçen oyuncular, akıllarındaki tüm sorulara cevap bulabilecektir. Maçlar tesis tarafından kayıt altına alındığı gibi oyun sonrası maç özeti imkânı oyunculara sunulan fırsatlar arasında yer almaktadır. Özellikle erkekler tarafından sosyal aktivite olarak olmazsa olmaz futbol, tutkunları için vazgeçilmez bir eğlencedir.

Kıyasıya rekabet içerisinde yakınları ile maç yaptıktan sonra oyunculara Terme halı saha maç görüntüleri ileterek, bu görüntüleri sosyal medya hesaplarında paylaşma imkânı sağlamaktadır.

Terme Halı Saha Maç Video

Futbol tutkunlarının sosyal aktivite olarak her fırsatta kendilerini attıkları halı sahalar, iyi bir oyun olması adına kaliteli ekipmanlar ile donatılmış olmalı ve oyuncunun güvenliği için her türlü koşul sağlanmış olmalıdır. Terme halı saha nerede sorusuna yanıt verdikten sonra belirtmek gerekiyor ki, Samsun’da yer alan bu halı saha içerisinde oyuncuların sakatlanma ve yaralanma durumlarına karşın sağlık ekipmanları bulunmakta ve pansuman yapılabilmektedir.

Terme halı saha maç video kayıtları, oyunculara maç özeti olarak sunulmakta ve maç sonrası kritikler yapma imkanı oluşturmaktadır. Buna istinaden maç bitse de sohbeti devam eder ve rekabet eğlenceli bir ortama dönüşerek keyif veren bir ortam oluşur. Amatör ya da yarı profesyonel sporcular tarafından tercih edilen tesis son derece keyifli oyun ortamı oluşturmaktadır.

Terme Halı Saha Randevu Alma

Samsun’da yer alan, her kesimden futbol severlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan Terme halı saha randevu alma işlemleri, telefonla arama ya da bire bir müracaat olarak yapılabilmektedir. Terme sosyal halı saha içerisinde yer alan ayakkabı kiralama hizmeti ve halı saha servis imkanı gibi ayrıcalıkların yanı sıra kapalı sahasında 12 kişi 14 kişi, açık sahasında 16 kişi veya 18 kişilik keyifli takım oyunlarına olanak sunmaktadır. Kapalı sahanın 30 metreye 50 metre genişliği ve açık sahanın 45 metreye 75 metreye kadar geniş oluşu son derece kullanışlı bir oyun alanı ortaya koymaktadır. Terme sosyal halı saha video kayıtlarını oyuncular dışında kimse ile paylaşmamakta ve zaman aşımı sonrasında imha etmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022