Çamaş Halı Saha

Ordu Ünye’ de FIFA onaylı Çamaş halı saha maç heyecanını en üst seviyelerde yaşatıyor. Sahamızda düzenlediğiniz futbol turnuvalarının ardından kafeteryamızda ikramımız olan çaylar ile dinlenin.

Yeni sistemler ile maçlarınızı tekrar izleme şansını kullanın.

Halı Saha Özellikleri ve Hizmetlerimiz

  • Uluslararası FIFA onay sertifikası ve Oneycenter ayrıcalıklarına sahiptir.
  • Sakatlanmaları minimum seviyelerde tutan 1. Sınıf Sentetik Çim ile kaplı olan sahalarımızda, FIFA onaylı orijinal süperlig ve şampiyonlar ligi topları ile maç yapma imkânı sunuyoruz.
  • Ailenizin de yanınızda olduğu maçlarda rahatlık sağlaması ve turnuvalarınızda seyirci desteği için sahalarımızın dört yanına tribünler ile sarılmıştır.
  • Çamaş halı saha randevu alma hizmetimiz ile size en uygun zamanda sahalarımızdan istediğinizi sizin için belirliyoruz.
  • İki adet farklı boyutlarda açık ve kapalı sahamız mevcuttur. 30x50 metre olan açık sahamızda 9-9 ya da 8-8 maçlarınızı rahat bir şekilde organize edebilirsiniz. 45x75 metre olan kapalı sahamız ise 7-7 veya 6-6 maçlarınız için uygun özelliklerdedir.
  • Çamaş halı saha maç video sistemiz ile her maç kaydedilmektedir. Maç sonrasında görüntüleri izleme, indirme ve kesme işlemi yaparak çevreniz ile paylaşabilirsiniz.
  • Çamaş halı saha maç görüntüleri üzerinde kesme işlemi elde ettiğiniz görüntülerinizden kendinize özel bir maç koleksiyonu yaratabilirsiniz.
  • Sağladığımız video hizmeti ile bir saat süren maç heyecanını tekrar yaşamanızı ve unutulmaz anılar olarak bir ömür saklamanızı sağlıyoruz.
  • Aile veya arkadaşlarınız ile maçın ardından oturup nefeslenme imkânı veren kafeteryamızda çaylar ikramdır.
  • Her durum için kullanıma hazır acil müdahale ekipmanlarımız sahamızda mevcuttur.

Çamaş Sosyal Halı Saha

Yıllardır mahalle aralarında oynan maçların yeni adreslerinden bir tanesi olan Çamaş sosyal halı saha kullandığımız en son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile hizmetinizde. Çamaş sosyal halı saha video ile maç görüntülerinizi sosyal medyada paylaşın. Attığınız golleri sosyal medya hesabınızdan yayınlayarak takipçi sayınızı yükseltin. Arşivlediğiniz maç görüntüleriniz unutulmaz ve yıllarca muhafaza edilebilecek hatıralar olacak. Yeni bir anlayış olan sosyal halı sahalar ile yeni ve daha güçlü rakipler ile futbol turnuvaları düzenleme fırsatını sizlere sunuyoruz. Bu fırsatı kaçırmamak için tek yapmanız gereken Çamaş halı saha telefon numarası üzerinden 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 bizimle iletişime geçmek.

Çamaş Halı Saha Nerede

Saygılı ve güler yüzlü personelimiz ve son teknoloji sistemlerimiz ile hizmet verdiğimiz adresimiz Çamaş Halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU. Yaşanabilecek her türlü aksaklık için tedbir ve çözümlerimiz ile daima yanınızdayız. Merak ettiğiniz her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaş Halı Saha Fiyatları

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren sahalarımızda hava koşullarına göre açık ya da kapalı sahalarımız ile hizmetinizdeyiz. Sağlık ve ekipman desteği hizmetlerimiz ile her koşulda amacımız kaliteli hizmet vermek. Çamaş halı saha fiyatları piyasa şartlarına göre servis desteği dahil edilerek belirlenmektedir. 1 Eylül tarihinde güncellenen fiyatlarımız servis desteği dahil bir saat 35 TL, servis desteği olmadan bir saati 30 TL şeklinde tespit edilmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022