Çatalpınar Halı saha

Ordu Ünye’de bulunan Çatalpınar halı saha FIFA onaylı orijinal şampiyonlar ligi topları ile maç yapmanın keyfini çıkarın. Maçın ardından ailenizle birlikte kafeteryamızda dinlenin.

Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan halı sahamız ile unutulması zor maç deneyimini kaçırmayın.

Halı Sahamızın Ayrıcalıkları

 • Sakatlık riskini en aza indiren 1. Sınıf sentetik çim ile kaplı sahalara ve Uluslararası FIFA onay sertifikası sahibiz.
 • Kapalı ve açık sahalarımıza ulaşım sorunu yaşamadan ulaşmanız için servis desteğimiz mevcuttur.
 • Aile ile vakit geçirebileceğiniz şekilde tasarlanan kafeteryamızda çaylar ikramımızdır.
 • Maçlardan sonra dezenfekte edilen ayakkabılarımızı ayakkabı kiralama hizmeti ile sizlerin kullanımına sunuyoruz.
 • Kaleci eldivenlerini ve takımların yeleklerini halı sahamız ücretsiz olarak size veriyoruz.
 • 7-7 ve 6-6 maçlarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz kapalı sahamızın boyutu 45x75 metredir.
 • 30x50 metre boyutunda olan açık sahamızda ise 9-9 ve 8-8 maçlarınızı rahatça yapabilirsiniz.
 • Çatalpınar halı saha maç görüntüleri maç esnasında anlık olarak kaydedilen görüntülerdir. Maç bitiminde bu görüntüler üzerinden maçı değerlendirebilir, görüntüleri izleyebilir ya da indirebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz pozisyon ve görüntüleri kullanarak özel bir maç arşivi oluşturabilir ve oluşturduğunuz arşiv ile maçlarınızı dilediğiniz zaman yeniden izleyebilirsiniz.
 • Ücret ödemeden Çatalpınar halı saha maç video hizmetini kullanarak elde ettiğiniz maç görüntülerinizi daha sonra ailenizle izleme imkanını size sunuyoruz.
 • Sakatlanma durumunda anlık müdahale sağlık ekipmanımın bulunur. Kafeteryamızda devamlı bulunan buzlar ile anında müdahale etmekteyiz.

Çatalpınar Sosyal Halı Saha

Halı sahaların ulaştığı son teknoloji sistemleri içeren Çatalpınar sosyal halı saha gollerinizi ve maç sırasındaki en iyi pozisyonlarınızı, kendi özel arşivinize eklemenize ve sosyal medyada paylaşmanıza imkân verir. Maçta yaşadığınız heyecanın bir ömür sürmesini sağlamak için sizlere son teknoloji ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Çatalpınar sosyal halı saha video sistemi ile aldığınız maç kesitlerini paylaşarak takipçi sayınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz. Halı sahaların yeni şekli olan sosyal halı sahalar ile farklı rakipler bulabilir. Sistemimiz üzerinden anlaştığınız diğer takımlar ile futbol turnuvaları düzenleyebilirsiniz. Maçlarda attığınız goller ile haftanın golüne aday olma fırsatını size sunuyoruz. Yeni rakipler ve heyecanlı turnuvalar için Çatalpınar halı saha randevu alma bizimle iletişime geçin.

Çatalpınar Halı Saha Nerede

Son dakika karar verilen maçlar ve unutulan ayakkabılar için kiralama hizmetimiz mevcuttur. Ayakkabılarımız her maç ardından dezenfekte edilir, toplar ve kaleci eldivenleri ücretsizdir. Daima güler yüzlü, saygılı personelimiz ve her zaman hijyenik olan soyunma odalarımız ile Çatalpınar halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresindeyiz. Uygun saatleri öğrenme ve kiralama hizmetimize Çatalpınar halı saha telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 bize ulaşın.

Çatalpınar Halı Saha Fiyatları

Maç keyfinizi engel olacak hava şartlarını düşünmeden maçınıza yoğunlaşmanız için kapalı halı sahamız ve servis hizmetimiz ile yanınızdayız. Oneycenter ayrıcalıkları ile Çatalpınar halı saha fiyatları 1 Eylül’ de güncellenmiştir. Güncel servisli halı saha fiyatımız 35 TL, servissiz fiyatımız 30 TL olarak belirlenmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022