Kabataş Paintball

Ordu Ünye’de aksiyon dolu bir hafta sonu için Kabataş Paintball en iyi tercih. Savaş oyunu olmasına rağmen Paintball en az risk içeren oyundur.

Profesyonel hakemlerimiz ve güvenlik önlemlerimiz ile yanınızdayız.

Paintball Sahamızın ve Kurallarımız

 • Oyun ile ilgili teçhizat kullanımı ve kuralları, güvenlik önlemleri hakkındaki bilgiler ve eğitimler hakemlerimiz tarafından oyuncu arkadaşlara aktarılır.
 • Kabataş Paintball saha büyüklü 3 dönümlük bir arazi üzerindedir.
 • Oneycenter farkı ile hazırlanan sahamız en az 2 kişi veya 16 kişi arasında oynanacak oyunlara uygundur.
 • Sahada oyun esnasında gerekli olabilecek yedek boya kapsülleri, yedek CO2 tüpleri ve yedek silahlar hakemin yanındadır. Gereklilik durumunda hakemimiz oyunculara vermektedir.
 • Oyun sırasında Kabataş Paintball sahası alanında olan hakemimiz, oyunculara güvenlik kurallarına dikkat etme ve oyunun kuralları dışına çıkmamaları için yardım etmektedir.
 • Sahamıza özgü kurallar ve Paintball oyun kuralları hakemlerimiz tarafından oyunculara anlatılır.
 • Sahamızda organizasyon yapmak için önceden Kabataş Paintball randevu alma hizmetine başvurabilirsiniz.
 • Paintball ekipmanları ve hakem hizmetimiz için sahamızda ödeme yapılmamaktadır.
 • Gerekli olan oyun ekipmanları sahamız sağlamaktadır. Oyuncu arkadaşların yanlarında yedek spor ayakkabı ve alet getirmelerini öneririz.
 • Hakemimizin düdük çalması ile oyun başlar, oyuncuların Kabataş Paintball oyun sahası dışına çıkmadan maskelerini çıkarmaları yasaktır.
 • Oyun alanı dışında oyuncuların silah kullanımı ve yakın mesafeden silahlarını ateşlemeleri yasak. Bu durumlarda hakemlerimiz oyuncuları oyundan çıkarır.
 • Vurulan oyuncular, oyunun başlangıç noktasına dönerler ve oyuna yeniden dahil olma hakkına sahiptirler.

Paintball Kabataş Oyun Sahası

Kabataş Paintball resimleri sayesinde görüntüsü ve konumu hakkında fikir sahibi olabileceğiniz sahamız güvenlik önlemleri hizmetinizde. Oyun için sağlık durumu uygun olmayanlar dışındaki herkes Paintball sahamızdan faydalanabilir. Tesisimiz alanında yer alan kafeteryamız ile oyun saatinizin gelmesini arkadaşlarınızla bekleyebilirsiniz. Tesisimizde bulunan piknik masalarımızı yiyeceklerinizi getirme koşulu ile kullanabilirsiniz. Servis hizmetimiz mevcuttur.

Kabataş Paintball Nerede

Son teknoloji ekipmanlar ve muhteşem saha düzeni ile Paintball sahamız ile hizmetinizdeyiz. Oyun için ekipmanlarımız en kaliteli malzemelerden üretilen, doğaya zarar vermeyen ekipmanlardır. Bu yönü ile doğa dostu olan Paintball hakemlerimizin direktiflerine ve güvenlik kurallarına uyulduğu zaman en zararsız oyundur. Oyun kuralları Paintball sahalarına ve sahaların geliştirdikleri senaryolara göre farklıdır. 18 yaşından küçük 15 yaşından büyük oyuncular sahamızda ailelerinin imzalı izin kâğıdı ve beraberlerinde yetişkin ile Kabataş Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresimizde eğlenebilir.

Kabataş Paintball Fiyatları

Sahamızda Paintball için gereken ekipmanlar ve hakem hizmetimiz ücretsizdir. Yedek alet ve yedek spor ayakkabılarınız dışında kamuflaj, termal maske, silah ve tüp tarafımızdan sağlanır. Kabataş Paintball fiyatları; Paintball ekipmanları ve 100 mermiyle oyun girişi 150 TL, ekipman dahil 200 mermi oyun giriş 250 TL, ekipman dahil 300 mermi oyun giriş 325 TL’dir. Oyun esnasında ilave olarak alınan 50 mermi 75 TL. Rezervasyon işlemleri ve ızgara, sucuk etmek için fiyat bilgisi alma Kabataş Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 hizmetinizdeyiz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022