Mesudiye Paintball

Ordu Ünye’de bulunan Mesudiye Paintball arkadaş grubunuz ve aile bireyleriniz ile unutulmaz anlar yaşamanız için hizmetinizde.

Sağlık sorunu olmayan ve 18 yaşını tamamlamış her insan bu macerayı yaşayabilir. Dünya standartlarına uygun olan oyun sahamız ve deneyimli hakemlerimiz ile yanınızdayız.

Paintball Sahamız ve Kurallarımız

  • Mesudiye Paintball saha büyüklüğü yaklaşık 3 dönüm arazide, Oneycenter kalitesi ile dizayn edilmiştir.
  • Hakemlerimiz, oyunculara teçhizat kurallar ile kullanımı ve güvenlik kuralları hakkında oyuna başlamadan bilgilendirme yapmakta ve eğitimi vermektedir.
  • Oyun boyunca Mesudiye Paintball oyun sahası içerisinde oyuncularla beraber olan hakemlerimiz, oyunculara güvenlik kurallarına ve oyun kurallarına uyma açısından yardım etmektedir.
  • Oyunda gerekli olan yedek teçhizatlar (silah, boya kapsülü, CO2 tüpleri) hakemlerimizin, yanında yer alır ve talep eden oyunculara hakemimiz tarafından verilir.
  • Paintball genel kuralları ve senaryolarımızın özel kurallarına uyan katılımcılar herhangi bir sorun yaşamadan oyunu tamamlar.
  • Oyundaki en önemli kurallardan bir tanesi yakın mesafeden rakip oyuncuya ateş etmemektir. Bu kuralın mesafe bilgisini hakemlerimiz vermektedir.
  • Her oyunda olduğu gibi Paintball de yaşanma ihtimali olan yaralanma ve kazalar için acil müdahale sağlık kitlerimiz mevcuttur.
  • Katılımcıların yanlarında getirmesini önerdiğimiz yedek spor ayakkabı ve yedek atlet dışında bütün Paintball teçhizatı tarafımızdan temin edilir.
  • Tesisimiz içerisinde bulunan kafeterya ve servis hizmetimiz bulunur. Malzemelerini getiren katılımcılarımız tesisimizde yer alan piknik masalarını kullanabilirler.
  • Diğer hizmetimiz olan sucuk ekmek ve ızgara hakkında fiyat bilgisi almak için Mesudiye Paintball randevu alma bize ulaşın.

Mesudiye Paintball Oyun Sahası

Paintball oyunun genel, her senaryo ve Paintball sahasına göre belirlenen bazı kuralları vardır. Hakemlerimiz, senaryolarımıza göre oyun kuralları ve saha şartlarına uygun olan güvenlik kurallarını oyun başlamadan önce katılımcılara anlatır. İnternet sayfamızda yer alan Mesudiye Paintball resimleri sayesinde önceden sahamız hakkında fikir edinebilirsiniz. Paintball sahamız minimum 2 kişi ve maksimum 16 kişi tarafından uygulanacak senaryolara göre tasarlanmıştır. Sahamızın ve Paintball kurallarına uygun davranmayan oyuncuları hakemlerimizin oyundan çıkarma yetkisi bulunur. Diskalifiye olan oyucular yeniden oyuna dahil olamazlar. Mesudiye Paintball sahası dışına çıkmadan katılımcılarımız maskelerini çıkaramaz. Oyun bitse de oyun alanın dışına çıkan kadar maskelerin yüzlerinde kalması gerekmektedir.

Mesudiye Paintball Fiyatları

Tesisimiz gerekli olan Paintball ekipmanlarını ve hakem hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Mesudiye Paintball fiyatları oyuna giriş için ekipmanlar+100 mermi 150 TL, ekipmanlar+ 200 mermi 250 TL, ekipmanlar+ 300 mermi 325 TL ve oyun sırasında alınan ek 50 mermi 75 TL. Oyun saatleri ve saatlere göre fiyat değişikliği hakkında bilgi alma ya da rezervasyon işlemleriniz için Mesudiye Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52.

Mesudiye Paintball Nerede

Son yılların en popüler grup oyunlarından olan Paintball tecrübesinin kaliteli ve deneyimli bir tesiste yaşama fırsatını kaçırmayın. Güler yüzlü personelimiz ve alanında tecrübe sahibi hakemlerimiz ile hizmet noktamız Mesudiye Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU. Özellikle hafta sonları yoğunluk yaşandığı için rezervasyon ve randevu işlemleriniz için gecikmeyin.

 

 

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022