Çaybaşı Paintball

Paintball konusunda Türkiye’de en kapsamlı ve en güvenilir adreslerden Oneycenter bünyesinde var olan Çaybaşı Paintball rahatlamak isteyen ve hayatın telaşından eğlenceli bir zaman yaratma düşüncesinde olanlar için sıklıkla tercih edilen ferah ve konforlu bir alandır.

Oyun severlerin, eğlenmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Çaybaşı Paintball fiyatları ve Çaybaşı Paintball telefon numarası tesis tarafından aktarılmıştır.

Çaybaşı Paintball Sahası

Oyun oynayıp, zamanını eğlenceli bir hale getirmek isteyen, ailecek zaman geçirmek isteyen ya da iş arkadaşları ile ufak bir kaçamak yapmak isteyenlerin ilk tercih ettiği sosyal aktivite olan Paintball oyununun Türkiye adresi olan Çaybaşı Paintball sahası bu konuda uzman ekibi ve kaliteli ekipmanları ile öne çıkmaktadır.

Çaybaşı Paintball resimleri sosyal medya üzerinden ve arama motorlarından ulaşılabilen kaynaklar arasında yer almakta, oyunu daha önce oynamamış olanların merakına ışık tutarken, oyun alanı araştıranlar ve kapasiteyi merak edenlerinde kafasında fikir oluşturmaktadır.

Oyunculara, oyunun yapısı gereği kirlenmeler olabileceğinden yanlarında yedek bir çift ayakkabı ve atlet getirmeleri tavsiye edilmekte, ayrıca geri kalan her türlü ekipman tesis tarafından temin edilmektedir. Minimum iki kişi ile başlatılan oyunlarda tesisin görevlendirdiği uzman bir hakem görev almakta, oyunun gidişatı konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Çaybaşı Paintball Randevu Alma

Oyun oynama kararı almış ekiplerin Paintball konusunda geniş bir arazi, yüksek güvenlik önlemleri ve kaliteli ekipmanların yanı sıra uzman eğitmenler talep etmesi oyunun yapısı gereği son derece doğal olarak karşılanmaktadır. Çaybaşı Paintball saha büyüklüğü üç dönümlük araziye yayılmakta ve 16 kişiye kadar oyunları rahatlıkla gerçekleştirme imkânı sağlamaktadır.

Alan içerisinde yer alan yeme içme alanında sucuk ekmek ve ızgara yiyerek sınırsız eğlenceyle doğa içerisinde bir gün geçirmek mümkün olarak belirtilmekte, Çaybaşı Paintball randevu alma konusunda telefon numaralarını işaret göstermektedir. Üstelik oyuncular diledikleri zaman alanı bire bir ziyaret ederek gözlemleme imkanına sahiptir.

Paintball Çaybaşı Oyun Sahası

Paintball konusunda Türkiye’nin ileri gelen alanları arasında yer alan Çaybaşı Paintball nerede sorusuna; Ordu’nun Ünye ilçesinde yer aldığı belirtilebileceği gibi uygun fiyatlı oluşuna dikkat çekmek mümkündür.

Oyuna başlangıç olarak 100 mermi 150 TL fiyatlandırılmakta ve 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL şeklinde yükselmektedir. Bunun dışında oyuncular mermi alarak oyuna devam etmek isterse 50 mermi 75 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Oyun alanına gidiş ve dönüşte ulaşım için servis imkânı sunması mekânı özel kılan unsurlar arasında yer almaktadır.

Paintball Çaybaşı oyun sahası, uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile küçük yaştan çocuklar ile gelen ailelere de güvenlik önlemlerini yerine getirerek, birlikte oyun oynama imkânı sağlamakta olan profesyonel bir tesistir. Oyun sırasında ihtiyaç duyulan her türlü malzeme tesis tarafından temin edilmekte olup, ekstra ekipmanlar oyun sırasında hakemden temin edilebilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022