Terme Paintball

Paintball, iş hayatından ve hayatın sıkıcı düzeninden uzaklaşmak, bir günlüğüne nefes almak ve stres atmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri bit oyundur.

Terme Paintball tüm olanakları oyuncuların keyif almasına yönelik düzenlemiş olup, alanında en kaliteli ekipmanları oyunculara temin etmektedir.

Karadeniz’in temiz havasında doğanın kalbinde heyecan ve aksiyon dolu bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi Paintball Terme oyun sahası geniş kapasiteli ve ferah oluşu ile dikkat çekerken sunduğu olanaklar ile ön plana çıkmaktadır.

Oneycenter bünyesinde yer alan Terme Paintball Randevu alma işlemleri; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaraları üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Terme Paintball Kuralları

Paintball daha önce kişiler tarafından defalarca oynanmış olabileceği gibi, hiç oynamayanlarında son derece keyif alarak, kolaylıkla öğrenebilecekleri ve hakim olabilecekleri bir oyun olarak değerlendirilmektedir. Oyunda tesis tarafından temin edilen silah ve boya mermileri ile koruyucu kıyafetler ile donanım sağlandıktan sonra savaş meydanı oluşturulmakta olup, stres atma konusunda ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Terme Paintball saha büyüklüğü oyunun gerektirdiği standartların üzerinde üç dönümlük bir arazi üzerinde bulunmakta ve oyunculara çeşitli olanaklar sağlamaktadır. Tüm ekipmanlar tesis tarafından temin edilmekte ve oyuncuların talepleri doğrultusunda kendilerine yedek kıyafet ve ayakkabı gibi ekipmanlar getirebilme olanağı bulunmaktadır.

Terme Paintball resimleri sosyal medya üzerinden kullanıcı yorumları ile hem oyuncu adaylarına hem de alan keşfi gerçekleştirmeyi amaçlayanlara bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Terme Paintball Fiyatları

Fiyat listesi son derece uygun ve her kesimden insanın bütçesi düşünülerek oluşturulmuştur. Terme Paintball fiyatları oyun başlangıcında sunulan paketler doğrultusunda kişi başı olarak;

  • 100 mermi 150 TL
  • 200 mermi 250 TL
  • 300 mermi 325 TL şeklinde temin edilmektedir.

Terme Paintball sahası, oyun için gerekli tüm ekipmanı fiyatın içerisine dahil etmiş olup, yeme içme ihtiyaçları kişinin özel harcaması arasında değerlendirilmektedir. Oyunculara, koruyucu kamufle, kask, maske, eldiven, silah ve mermiler tesis tarafından sağlanmaktadır.

Oyun yetkili hakem tarafından yönetilmekte olup, ilk defa oynayacaklar ve daha önce oynamış deneyimli kişilere prosedür gereği tüm bilgi aktarımı yapılmaktadır. Hakemler oyuncuları; kurallar, gidişat, alan kapasitesi, güvenlik esasları ve elenme kazanma koşulları ile bilgilendirdikten sonra oyun başlamakta ve hakem hedef alınamamaktadır.

Terme Paintball Nerede?

Paintball konusunda Karadeniz’de oyuncuların en sık tercih ettiği popüler tesisler arasında yer alan Terme Paintball nerede?

Ordu’nun Ünye semtinde yer alan Aşağı Orta Sokak Yüceler Mahallesinde yer almakta olduğu bilinen tesiste ön rezervasyon imkânı sağlandığı gibi, keşif gezileri yapmakta sunulan olanaklar arasında yer almaktadır.

Terme Paintball telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde her türlü bilgi aktarımı gerçekleştirilmekte olup, tesise şehrin belli bölgelerinden servis olanağı sunulmaktadır. Terme Paintball randevu alma işlemleri bu hatlar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022