Çaybaşı Halı Saha

Ordu Ünye’de Çaybaşı halı saha FIFA onaylı orijinal süperlig topları ile maç yapma ayrıcalığını yaşayın. Kazandığınız maçın zaferini ailenizle beraber kafeteryamızda kutlayın.

Dilediğiniz saatte ve günde arkadaşlarınız ile turnuvalar düzenleyebilirsiniz. En son teknoloji halı sahamız ile Ordu’da hizmetinizdeyiz.

Halı Sahamızın Özellikleri

  • Uluslararası FIFA onay sertifikası bulunur.
  • Kullandığımız futbol toplarımız FIFA onaylı orijinal şampiyonlar ligi ve süperlig toplarıdır.
  • Sizlerin ulaşım sorunu yaşamamanız için servis hizmetimiz bulunur.
  • Kiralık ayakkabılarımız mevcuttur ve her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir.
  • Kapalı ve açık sahalarımız mevcuttur.
  • Kapalı sahamız 45x75 metre ölçülerinde 6-6 ve 7-7 maçlarınız için uygundur.
  • 8-8 veya 9-9 maçlarınız için 30x50 metre olan açık sahamız hizmetinizdedir.
  • Çaybaşı halı saha maç görüntüleri oynadığınız maçların tamamı kayıt altına alınmaktadır. Maç sonrasında özetleri izleyebilir, istediğiniz golleri ve pozisyonları keserek çevreniz veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
  • Maç sırasında yaşanabilecek sakatlık durumlarında anlık çözebileceğimiz sağlık ekipmanlarımız mevcuttur.

Çaybaşı Sosyal Halı Saha

Çaybaşı sosyal halı saha ile oynadığınız tüm maçlar son teknoloji sistemler ile kayıt altına alınır.  Arzu ettiğiniz anda maçınızı izleyebilir. Attığınız golleri ya da maçtaki en iyi pozisyonlarınızı keserek kendi özel arşivinizi hayatınız boyunca saklayabilirsiniz. Arşiviniz sayesinde yıllar sonra maç sırasındaki duyguları yaşayabilirsiniz.

Çaybaşı sosyal halı saha video sistemi ile çekilen maç görüntünüzden belirlediğiniz kısımları çevreniz ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Maç görüntüleri ile sosyal medya da takipçi sayınızı attırabilirsiniz. Çaybaşı halı saha maç video hizmetimiz ile takım arkadaşlarınızı izleme imkanına da sahip olursunuz.

Çaybaşı Halı Saha Fiyatları

Maçlarınız ve turnuvalarınız artık hava engeline takılmayacak biz her türlü hava koşulunda açık ve kapalı sahalarımız ve servis hizmetimizle yanınızdayız. Maç esnasında meydana gelebilecek sakatlık ve yaralanmalarda sahamızda bulunan sağlık ekipmanları ve kafeteryamızda hazır olan buz hizmetimiz bulunur. Yapacağınız maçın heyecanı ailelerinizle paylaşmanız için video hizmetimiz ve Çaybaşı halı saha randevu alma yanınızdayız. Halı sahamız üst düzey teknoloji, kaliteli hizmeti ve Oneycenter imkanlar ile Çaybaşı sosyal halı saha fiyatları servis isteğine bağlı olarak küçük miktarlarda değişiklikler gösterir. 1 Eylül tarihinde itibaren servissiz Çaybaşı Halı saha Fiyatları 30 TL, servisli halı saha kiramız 35 TL’dir.

Çaybaşı Halı Saha Nerede

Maça son anda dahil olup hazırlıksız gelenler ve ayakkabılarını unutanlar için kiralık ayakkabılarımız bulunur. Ayakkabılarımız her zaman dezenfekte edilmektedir. Kaleci eldivenleri ve toplar ücretsiz olarak verilmektedir. Daima hijyenik ve temiz soyunma odaları, maç öncesinde ve sonrasında güler yüzlü personelimiz ile Çaybaşı halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU hizmetinizdeyiz. Size uygun olan zamanlarda sahalarımızı kiralamak ya da diğer işlemleriniz için bizlere 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 Çaybaşı halı saha telefon numarası ulaşabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022