Altınordu Paintball

Hareket ve strateji üzerine kurulu olan paintball için yeni adresiniz Altınordu paintball. Özel parkurumuz ve senaryolarımız ile eşsiz bir paintball deneyimi sunuyoruz. Dostlarınız ve ailenizle hakemlerimiz eşliğinde heyecanlı bir hafta sonu fırsatını kaçırmayın.

Paintball Kurallarımız

  • Paintball senaryomuzun amacını gerçekleştiren takım oyunu kazanır. Vurulan her rakip takıma puan kazandırır.
  • Oyunun güvenlik kuralları ve paintball donanımlarının kullanımları hakkında eğitimi hakemlerimiz vermektedir.
  • Hakemimiz oyun esnasında oyuncularla paintball Altınordu oyun sahası sınırlarında kalarak oyunculara, güvenlik ve oyun kurallarına uyma konusunda rehberlik eder.
  • Oyun için gerekli olan yedek ekipmanlar hakemlerimizin yanında yer alır. Yedek silah, CO2 tüpleri ve mermilerine ihtiyaç duyan oyuncular hakemimizden gerek ekipmanı tedarik edebilir.
  • Paintball vurulması boya oyuncunun vücuduna direkt olarak geldiğinde geçerli olur. Herhangi bir sebeple sıçrayan ve bulaşan boyalar vurulma sayılmaz.
  • Sağlık problemi olmayan ve yaş koşullarını karşılayan adrenalin tutkunu herkes Altınordu Paintball resimleri bu sporu yapabilir.
  • Kurallara göre vurulan oyuncunun oyuna yeniden katılıp katılmayacağı da belirtilir.
  • Paintball oyunun güvenlik kurallarına göre hareket etmeyenler hakemimiz tarafından diskalifiye edilir. Geri oyuna katılma hakları bulunmaz.
  • Altınordu paintball randevu alma hizmetimizle arkadaşlarınız ya da tek başınıza farklı bir grupla paintball serüveniniz için tarih belirleyebilirsiniz.
  • Paintball donanımlarını tamamı tarafımızdan oyunculara temin edilir. Oyuncuların sadece yedek spor ayakkabı ve alet getirmeleri gerekir.

Altınordu Paintball Sahası

İki rakip takıp tarafından zekâ, taktik, hız ve pratik olma gibi özelliklerle kazanılan bir savaş oyunu olan paintball, oyuncuların farklı yönlerini geliştirmelerini sağlayan bir spor olarak da kabul edilir. Paintball sahaları, senaryolar için özel dekorlar ile yaratılan kapalı ya da açık mekanlardır ve farklı büyüklüklerde inşa edilirler. Altınordu paintball saha büyüklüğü 3 dönüm arazi üzerine inşa edilen bir parkurdur. Sahamızda oyunu kazanma soğuk kanlı olma, kuvvetli olma, pratik zekâ ve dinamizm gerekir. Altınordu Paintball sahası 2 ile 16 kişilik grupların paintball senaryolarında yer almasını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Sahamıza ulaşım kolaydır ayrıca ulaşım için servis hizmetimiz mevcuttur. Randevu saatinden önce gelen misafirlerimizin vakit geçirmesi için tesisimizde kafeteryamız yer alır.

Altınordu Paintball Nerede

Kalitesi ile daima ön sıralarda olan Oneycenter tarafından şekillendirilen sahamız, her kesimden ve yaştan katılımcılara hizmet vermektedir. Rakibi yenme, belirlenen bir noktayı ya da bayrağı koruma, rehine kurtarma benzeri senaryolarla oynan paintball; adrenalin tutkunların en çok tercih ettiği spor şeklidir. Paintball güvenlik kurallarına azami dikkat gösteren Altınordu paintball sahası nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU hizmet vermekteyiz.

Altınordu Paintball Fiyatları

Özel tasarlanmış silahı ve kıyafeti bulunan paintball, temel kuralları dışında her saha ve senaryo için farklı geliştirilir. Her sahada aynı olan kurallar genelde maske çıkarma yasağı, mesafe kuralı ihlali için verilen cezalardır ayrıca paintball oyunun fiyatları da değişmektedir. Paintball teçhizatları ve hakem hizmeti için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Oyun girişi için Altınordu paintball fiyatları; 100 adet mermi 150 TL, 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL’dir. Oyuna başlarken alınan mermilere ilave olarak oyun esnasından hakemimizden alınan 50 merminin fiyatı 75 TL. Rezervasyon yaptırmak ve ızgara ile sucuk ekmek hizmetlerimizin fiyat bilgisini alma 0452 333 88 88 - 0507 396 52 52 Altınordu telefon numarası üzerinden lütfen bize ulaşın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022