İkizce Paintball

Paintball, stresli bir dönemde rahatlamak, sıkıcı geçen günlere eğlence katmak için son derece elverişli bir oyundur. İkizce Paintball saha büyüklüğü ile ön plana çıkan bir Oneycenter tesisi olup, geniş kadrolu ekipler ile eğlencenin artmasını sağlamayı amaçlar.

Uzman ekibi ve kaliteli ekipmanları ile İkizce Paintball oyun severlerin sıklıkla tercih ettiği alanlar arasında yer almaktadır.

İkizce Paintball Randevu Alma

Paintball denilince akla gelen Oneycenter spor kompleksi bünyesindeki İkizce Paintball sahası geniş oyun alanı, alanında uzman ve bilgili ekibi, üst düzey güvenlik önlemlerinin yanı sıra kaliteli ekipmanları ile sağlık açısından sorun yaratmayacak bir oyun deneyimi sunması ile bilinmektedir.

İkizce Paintball nerede sorusuna cevap olarak Ordu’nun Ünye ilçesi işaret gösterilmekte olup, İkizce Paintball randevu alma konusunda telefon numaralarından hizmet vermektedir. Oyun deneyiminde yaşanan eğlenceni dozunu katlamayı hedefleyen tesis, müşterilerine her türlü bilgi aktarımını sunmak için tesislerinde bire bir keşif yapma imkânı sunmaktadır.

İkizce Paintball Fiyatları

Tesis her kesimden ve her yaştan kişiye hizmet vermek konusunda güvenli bir prosedür uygulamakta olup, küçük çocuklara ebeveynleri gözetiminde oyun deneyimi fırsatı yaratmaktadır. Ayriyeten İkizce Paintball fiyatları her bütçeye uygun olarak düzenlendiğinden oyun severlerin olumlu değerlendirmeleri ile sonuçlanmıştır.

Tesiste uygulanan fiyatlandırma kişi başı olarak;

  • Oyun başlangıcında 100 mermi 150 TL,
  • 200 mermi 250 TL
  • 300 mermi 325 TL olarak fiyatlandırılmakta
  • Ekstra talep edilen her 50 mermilik pakette 75 TL ücretlendirilmektedir.

Eğlenmek isteyen kişilere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile yola çıkan İkizce Paintball sahası tüm imkanları oyuncuların deneyimini iyi yönde arttırmak için geliştirmektedir. Oyun başlamadan önce yetkili hakemler tarafından oyun daha önce oynanmış olsa dahi oyunculara gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Yapılan bilgilendirme, alınan güvenlik önlemleri, oyunun işleyişi ve kuralları, ekipmanların kullanımı ve geri kalan tüm hususlar hakkında olup, oyun anında oyuncuların eksikliklerini gidermekle sorumlu kişi olarak nitelendirilmektedir.

İkizce Paintball Oyun Sahası

İkizce Paintball oyun sahası eğlenceli bir deneyim yaşamak isteyenler için üç dönümlük bir arazi üzerinde yer almakta olup, tüm ekipmanlar tesis tarafından temin edilmektedir. Hepsi yüksek kalite ekipmanlar ve son derece yüksek güvenlik önlemleri ile öne çıkan İkizce Paintball resimleri, daha önce bu oyunu oynamamış kişilere oyunu tanıtırken, oyun alanı arayanların çaresi olarak nitelendirilmektedir.

İkizce Paintball telefon numarası; 0452 333 88 888 ve 0507 396 52 52 olarak tesis tarafından iletişim hattı olarak iletilmiş, mesai saatlerinde müşterilerin her türlü sorusuna yanıt vermek üzere ulaşılabilir durumdadır. Tesis içerisinde oyun sonrasında oyuncuların karnını doyurmaları için sucuk ekmek ve ızgara çeşitleri yapan bir mekan bulunmaktadır.

Doğa ile iç içe keyifli bir zaman geçirmek için oldukça uygun olan bu tesiste, aile bireyleri ile eğlenceli anlar yaşanabileceği gibi iş arkadaşları ile tatlı bir rekabet ortamı oluşturulabilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022