Gülyalı Paintball

Sıkıcı ve renksiz hayatlarına renk katmak amacı ile tercih edilen Paintball, renk mermileri ile oynanan rekabet dolu, rahatlatıcı bir oyundur.

Geniş ve ferah ortamlarda uygun zemin oluşturulması ile meydana gelen tesisler arasında yer alan Gülyalı Paintball üç dönümlük arazisi ile Oneycenter tesisidir.

Gülyalı Paintball sahası geniş kapasitesi ve kaliteli ekipmanları ile üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmış bir tesis olarak ön plana çıkmaktadır. Oyun severleri ve eğlenmek isteyenleri doğa içerisinde stresten arınmaya davet eden Gülyalı Paintball resimleri oyun hakkında ve alan konusunda bilgi verici kaynaklar olarak kabul görmektedir.

Paintball Gülyalı Oyun Sahası

Rengarenk boyalar dolu mermi toplarını basınç ile atan silahlar aracılığı ile oynanan Paintball Gülyalı oyun sahası üç dönümlük arazi üzerinde doğa ile iç içe, uzman kadrosu tarafından son derece gelişmiş ekipmanlarıyla oynama imkânı sunmaktadır. Bu güzide tesis içerisinde tüm güvenlik önlemleri üst seviyede tutulduğundan küçük yaşta çocuklara gerekli ekipmanlar ile önlem alındıktan sonra ebeveynleri gözetiminde oyuna katılımına olanak sağlamaktadır.

Gülyalı Paintball Saha büyüklüğü ile ön plana çıktığı kadar, uygun fiyatlı ve geniş olanaklı oluşuyla da iyi yorumları bünyesinde toplamaktadır. Buna istinaden doğanın kalbinde geniş bir arazide renk savaşı sonrasında acıkanlar için sucuk ekmek ve ızgara çeşitleri ile karınlarını doyurabilecekleri bir alan yer aldığı bilinmektedir.

Gülyalı Paintball Randevu Alma

Paintball oynamak isteyenlerin ilk araştırdıkları konu alanın büyüklüğü ve kişi kapasitesi olarak değerlendirilmektedir. Üç dönümlük geniş arazi üzerinde yer alan yemyeşil tesis içerisinde keyifli bir oyun imkanı sunan Gülyalı Paintball fiyatları her kesimden ziyaretçi için oldukça uygun tutulmaktadır.

Gülyalı Paintball randevu alma işlemleri için telefonla aramalara açık olan hatlar tesis tarafından; 0452 333 88 88 ve 0507 396 55 55 olarak bildirilmiştir. Tesisi ziyaret etmek isteyen herkes mesai saatleri içerisinde Gülyalı Paintball telefon numarası üzerinden her türlü bilgiye erişebilmektedir.

Gülyalı Paintball Nerede

Ülke genelinde rahatlamak ve eğlenmek için sıklıkla tercih edilen Paintball oyunu, renkli topların ilgi çekici etkisi ile geniş arazilerde doğanın kalbinde oynanıyor oluşundan yoğun talep toplamaktadır. Geniş arazisi ile kaliteli ekipmanlarından ötürü adını duyurmayı başarmış, başarılı oyun hizmeti sunan eğlenceli tesisi Gülyalı Paintball nerede sorusuna cevap olarak Ordu şehrinin Ünye ilçesinde olduğu bildirilmektedir.

Oyunu ilk kez oynayacak kişilere yetkili hakem gerekli bilgilendirmeyi yapmakla görevlidir. Oyuncular bir araya toplandığı sırada, hakem; oyunun kuralları, gidişatı, ekipmanların kullanımı, güvenlik esasları ve alanın genel şartları hakkında gerekli bilgilendirmelerde bulunmakla mükelleftir.

Türkiye’nin güzide tesislerinden Gülyalı Paintball sahasında fiyatlandırma kişi başı olarak yapılmakta ve başlangıç fiyatı 100 mermi 150 TL, 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL olarak belirtilmektedir. Oyun sırasında talep edilen her 50 mermilik paket 75 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022