Korgan Paintball

Vur ama vurulma mantığı çevresinde geliştirilen Paintball, doğa dostu ve insana en az zarar veren savaş oyunudur.

Oneycenter desteği ile tasarlanan Korgan Paintball sahamız ile hizmetinizdeyiz.

Paintball Kurallarımız ve Güvenlik

 • 15 yaş sınırı olan ve stratejiye dayanan Paintball bir savaş oyunudur. Paintball Korgan oyun sahası içerisinde daima hakemlerimiz gözetiminde oynanır.
 • Oyunun tüm ekipman kurallarını, ekipman kullanımların ve güvenlik kurallarını hakemlerimiz oyuncu arkadaşlara oyun öncesinde anlatmaktadır.
 • Hakemlerimiz, oyun boyunca oyun alanında bulunur ve oyun kuralları ile oyun güvenlik kurallarının uygulanmasında yardım eder.
 • Hakem hizmetimiz ve oyunun ekipmanlarının tamamını sizlere biz vermekteyiz. Yedek CO2 tüpleri, yedek silah ve yedek boya kapsülleri hakemimizin yanında bulunur ve oyunda gerek olursa hakimlerimiz oyunculara verir.
 • Gereken tüm ekipmanları biz verdiğimiz için sizlerin yanınızda yedek spor ayakkabı ve yedek alet getirmeniz yeterlidir.
 • Oyunu kazanmak için mesafe, işaretleyici güvenlik kurallarına ve hakemlerimizi yönlendirmelerine riayet etmeniz gerekir.
 • Paintball saha hizmetimiz rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır. Bilgi almak ve rezervasyon yaptırma için Korgan Paintball randevu alma bizlere ulaşın.
 • Mesafe kuralımız amatör Paintball oyuncularının yakın mesafeden silahlarını ateşleyerek zarar görmelerini önlemek amaçlıdır.
 • Oyuncular, oyun tamamlansa bile Korgan Paintball sahası uzaklaşmadan maskelerini çıkaramazlar.
 • Paintball kurallarımıza uymayan oyuncular hakemimiz tarafından oyun dışı bırakılır. Kurallarımızı sahamızın özelliklerine ve katılımcılarımızın güvenliğini etkileyecek unsurlara göre belirlemekteyiz.
 • Her oyunda olduğu gibi Paintball içinde kaza ve yaralanma durumları meydana gelebilmektedir. Yaşanacak kaza ile yaralanmalar için sağlık ekipmanlarımız bulunur.

Korgan Paintball Oyun Sahası

Güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek belirlediğimiz kurallarımız ile macera dolu bir gün geçireceğiniz sahamızı Korgan Paintball resimleri üzerinden inceleyebilirsiniz. Oyun sahamızda güvenliğiniz için her türlü önlem alınmış ve yaralanmalara karşı acil müdahale sağlık ekipmanınız hazırlanmıştır. Korgan Paintball saha büyüklüğü yaklaşık 3 dönümdür. Sahamız kapasitesi en az 2 kişi en fazla 16 kişi olarak tasarlanmıştır. Ekipman ve hakem hizmetimiz için ödeme alınmaz. 18 yaş üzeri ve sağlık problemi olmayan herkes, 15-18 yaş arasındakiler ise imzalı izin kâğıdı ve yetişkin eşliğinde hizmetlerimizden faydalanabilir. Kafeteryamız mevcuttur fakat isteyen katılımcılarımız malzemelerini temin etme şartı ile sahamızda bulunan piknik masalarımızı kullanabilirler.

Korgan Paintball Nerede

Dünya standartlarına uygun olarak düzenlenen oyun sahamız en heyecanlı oyun senaryolarımız ile hizmetinizdeyiz. Katılımcılara ve doğaya dost olan oyun ekipmanlarımız ile eğlenirken hakemlerimiz her şartta yanınızda. Aileniz ve arkadaş grubunuzla farklı bir gün geçirmeniz için adresimiz Korgan Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU. Servis hizmetimiz bulunur.

Korgan Paintball Fiyatları

Silah, boya tüpleri, termal maske ve kamuflaj tarafımızdan katılımcılara sunulur. Hakem hizmetimiz ve Paintball ekipmanları için ekstra bir ücret talep edilmez. Korgan Paintball fiyatları sahamızın şartları ve tesisimizde sunulan diğer hizmetlerimiz talep edildiği zaman değişiklikler gösterir. Oyun girişlerimizin fiyatları; tüm ekipman ile 100 mermi 150 TL, ekipman +200 mermi 250 TL, ekipman +300 mermi 325 TL şeklindedir. Katılımcıların oyun sırasında talep ettikleri ek 50 mermi fiyatı ise 75 TL. Sahamızı kullanmak için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Sucuk ekmek ve ızgara hizmetlerimiz hakkında bilgi alma ve rezervasyon işlemleriniz için Korgan Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 ile bizimle iletişime geçin.

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022