Kabataş Halı Sahaa

Ordu Ünye’ de bulunan FIFA onaylı Kabataş halı saha maç keyfini yaşamanız için daima yanınızda. Birinci kalite ve son teknoloji olan yapay çimlerin kapladığı halı sahamızda unutulmaz maçlara imza atın.

Farklı boyutlarda olan sahalarımız ile futbol turnuvalarınız için hizmetinizdeyiz.

Halı Sahamızın Özellikleri

  • Maçlarda her zaman yaşanan sakatlık riskimi minimuma düşürme amacı ile 1.Sınıf Sentetik Çim kaplı olan sahalarımız, uluslararası FIFA onay sertifikası ile kalitesini katlamaktadır.
  • Kapalı ve açık şekilde tasarlanan iki adet sahamız mevcuttur. Kapalı sahamız 30x50 metre boyutunda, 6-6 veya 7-7 maçlarınızı karşılayacak kapasitedir. Açık sahamız ise 45x75 metre boyutunda 8-8 ya da 9-9 maçlarınız için uygun şekilde tasarlanmıştır.
  • Yedi gün hizmet veren Kabataş sosyal halı saha temiz ve hijyenik soyunma odaları ile sıcak duş imkânı mevcuttur.
  • Takım yelekleri, kaleci eldivenleri ve toplar tarafımızdan ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır. Bu ürünler maçlardan sonra daima dezenfekte edilir.
  • Çayların ikramımız olduğu kafeteryamız aileniz ile gelmeniz için düzenlenmiştir. Kabataş halı saha maç video sistemi ile çaylarınızı içerken maçın değerlendirmesini yapabilirsiniz.
  • Kaydedilen maç görüntüleri arşivlenebilir ya da siz maçtan istediğiniz bölümleri keserek kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz pozisyon ve golleri maçın ardından arkadaşlarınız ile tekrar izleyebilir ya da sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabilirsiniz.
  • Tesisimizde Kabataş halı saha maç görüntüleri ve Oneycenter ayrıcalıkları için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.
  • Ortaya çıkabilecek maç sırasındaki sakatlanma ya da yaralanmalara anlık müdahale edebileceğimiz sağlık ekipmanlarımız ve kafeteryamızda buz hizmeti mevcuttur.

Kabataş Sosyal Halı Saha

Kabataş sosyal halı saha video keyfi ve heyecanı bir saat olan maçlarınızı arşivleyerek bir ömür muhafaza etme şansı sunuyoruz. Sahamızda kullanılan ışıklandırma sistemi ile gece maçlarınızın görüntülerini de kaliteli ve sorunsuz olarak kayıt altına almaktayız. Gece maçlarında yaşananları kafeteryamızda dinlenirken defalarca izleyebilirsiniz. Halı saha, kültürünün ulaştığı son nokta olan sosyal halı saha ile takımınız için yeni oyuncular ya da rakipler bularak futbol turnuvaları organize edebilirsiniz. Sağladığımız şehir içi servis hizmetimizle tesislerimize ulaşım sorunu yaşamazsınız. Bütün bu imkanlardan faydalanmak Kabataş halı saha randevu alma ile artık çok kolay. Hemen bize ulaşın ve hizmetlerimizden faydalanın!

Kabataş Halı Saha Nerede

Yenilenen tesisleri, son teknoloji donanım ve kaliteli ekipmanlarımız ile Kabataş halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU hizmetinizdeyiz. SHS Pleux Sistemi kullanılarak kaydedilen maçlarda keyif ile vakitler geçirmek için bize ulaşın Kabataş halı saha telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52.

Kabataş Halı Saha Fiyatları

Maçların arkasından dinlenme ve maçların kritiğini yapma imkânı veren kafeteryamızda, ikramımız olan çaylar ile arkadaşlarınızı ve sizleri bekliyoruz. Her zaman temizliği ve hijyeni ile ön planda olan halı sahamız uygun fiyatlarla daima hizmetinizde. Kabataş halı saha fiyatları 1 Eylül’ de güncellenerek servissiz 30 TL, servisli 35 TL olarak belirlenmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022