Gürgentepe Paintball

Paintball oyunu, günü sürekli çalışarak geçen, şehir hayatından bunalan kişilerin sıklıkla tercih ettiği eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur.

Oyunun gerçekleşeceği alanın doğanın içinde oldukça geniş olması oyunun eğlence seviyesini arttırma konusunda son derece etkilidir. Gürgentepe Paintball saha büyüklüğü ile ön plana çıkan rahat ve konforlu bir tesistir.

Oyuncularının oyun deneyimini iyi yönde arttırmayı hedefleyen Gürgentepe Paintball her türlü ekipmanı oyunculara temin etmekte ve uzman kadrosu ile gerekli bilgilendirmeleri deneyimli ve deneyimsiz oyunculara ayrıntılı bir şekilde iletmektedir.

Gürgentepe Paintball fiyatları hakkında bilgi nereden alınır? Gürgentepe Paintball nerede?

Gürgentepe Paintball Sahası

Monoton hayatları eğlenceli kılmaya olanak sağlayan oyunlar arasından, tek düzeliğe karşı renkli bir gün geçirme imkanı sunan Paintball Gürgentepe oyun sahası tüm olanakları oyuncuların yararına düzenlemiş olup, geniş güvenlik önlemleri ve uzman kadrosu ile hizmet veren bir eğlence tesisidir.

Doğa ile iç içe bir gün geçirirken kalabalık bir ortamda, sevdikleri ve yakınları ile eğlenmek isteyenler için Gürgentepe Paintball resimleri açıklayıcı birer kaynak olarak nitelendirilmekte, ayrıca oyunu ilk kez oynayacak olanların akıllarında fikir oluşmasına olanak sağlamaktadır.

Bu güzide tesiste eğlenmek ve gününü doğa içerisinde rahatlayarak geçirmek isteyenler Gürgentepe randevu alma işlemlerini, telefon numarası ile iletişime geçerek ya da bizzat gidip tesisi keşfettikten sonra ileri tarihli randevu oluşturmak sureti ile gerçekleştirebilmektedir.

Gürgentepe Paintball Nerede

Geniş ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan oyun tesisleri arasında yer alan Gürgentepe Paintball nerede sorusuna; tesisin Ordu’nun Ünye semtindeki Yüceler Mahallesindeki Aşağı Orta Sokakta yer aldığını söylemek yeterli olacaktır. Oyun sırasında gerekli tüm ekipman tesis tarafından karşılanmakta olup, oyuncular dilerlerse yanlarında yedek ayakkabı ve atlet getirebilmektedir.

Oyun hakkındaki tüm bilgilendirme deneyimli ve deneyimsiz oyunculara oyun başlamadan önce yetkili hakem tarafından bildirilmekte olup, oyuncuların bu bilgiler ışığında eğlenceli vakit geçirmesi mümkün olmaktadır.

Gürgentepe Paintball Fiyatları herkes için uygun olması amacı ile;

  • Oyun başlangıcında kişi başı 100 mermi 150 TL
  • 200 mermi 250 TL
  • 300 mermi 325 TL olarak fiyatlandırılmış olup
  • Ek olarak talep edilen her 50 mermilik paket 75 TL olarak belirtilmiştir.

Gürgentepe Paintball Güvenli Mi

Tesis tarafından güvenlik önlemleri üst düzeyde bulundurulmakta ve kullanılan boyalar sağlık açısından zararsız olmasına özen gösterilmektedir. Ayriyeten silahlar basınç ile patlamakta ve ucundaki mermi mikro-plastik maddeden en az hasar olasılığı ile tasarlanmış bulunmaktadır.

Gürgentepe Paintball telefon numarası tesis tarafından, 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 olarak iletilmiş olup, müşterilerin her türlü sorusuna yanıt vermek üzere yetkilendirilmiştir. Güvenlik önlemleri tesis tarafından büyük bir özenle alınmış olup, ekipmanlar yüksek kalite malzemeden temin edilmektedir. Oyuncular, kıyasıya rekabet sonrasında doğa ile iç içe sucuk ekmek ve ızgara çeşitleri ile karınlarını doyurma fırsatını yakalayabilirler.

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022