Oneycenter Kuruluş Hikayesi

Bazen hayallerinin peşinden gitmenin şart olduğu anlar vardır. Kaderinden kaçamıyorsan onu neden kovalamayasın? Gökhan ve Adem tam olarak bunu yaptı. Devasa bir alanda Karadeniz’in en büyük aktivite ve spor eğlence alanını kurmak için ilk adımı attılar. Yoğun geçen anlaşmalar ve planlar ile Oneycenter zirve yolculuğu başladı! Oneycenter, Ordu, Ünyeli olan ve profesyonel futbol kariyerinde Bursaspor ve Galatasaray gibi köklü kulüpler bulunan Murat Sözkesen’den halı saha olarak devri alındı.08.07.2022 tarihinde Gökhan Gökmen ve Adem Çiçek tarafından kurulan işletme; görkemli bir eğlence ve spor aktivite merkezi olma yolunda ilk adımı attı.

Oneycenter hedefleri ve yapılacak listesi oldukça kalabalık. İlk olarak FIFA onaylı halı sahalarımızı dahada geliştirerek futbol okulu kuracak ve çeşitli futbol kulüplerine ev sahipliği yapacağız. Kalibresi yüksek turnuvalar ve güçlü sponsorlar eşliğinde unutulmaz sezonlar geçirmek için şimdiden heyecan doluyuz Hayallerinizi özgür bırakın! 01.10.2022 tarihinde devasa bir alanda paintball keyfini yaşamak için bize katılın! Kusursuz bir deneyim eşsiz bir planlamaya bağlıdır, sizler için her şeyi düşündük.Çok yakın zamanda hizmete açmayı planladığımız diğer aktivite alanları ise;

  • AÇIK TENİS
  • AYAK TENİSİ
  • VOLEYBOL
  • BASKETBOL
  • MİNYATÜR KALE
  • OKÇULUK

Ailenizle unutulmaz bir gün geçirip tüm stresinizi atmanız için gerekli olan tüm organizasyon ve düzenlemelere yakın zamanda büyük bir kafeterya ve lüks bir restoran eşlik edecek. Ben doğacıyım, kendi yemeğimi kendim pişireceğim diyenleri unutmuyoruz! Özel tasarım kamelyalar ile kendin pişir kendin ye sisteminin bağımsız olarak oluşturulacağı mesire alanlarını şimdiden planladık. Devasa kompleksimizde yeni hayatların birleşmesine tanık olmak ve en mutlu günlerini kat ve kat arttırmak için kır bahçemize açık hava düğün salonu kurmak için şimdiden kolları sıvadık. Kısa sürede büyük işler başarmak için güçlü bir ekibe ihtiyacınız vardır.

Kurduğumuz ekip her biri alanında uzman yetkin insanlardan oluşuyor ve 5 yıl içinde planladığımız her projeyi hayata geçirmiş olmak en büyük hedefimiz. Evet, hayaller gerçekleştirildiğinde paha biçilemez olur! Karadeniz bölgesinin en büyük eksiklerinden biri olan açık ve kapalı havuz sistemine ek olarak özel tasarım aquapark ise başarımızı taçlandırarak sizlere unutulmaz anılar bırakacak bir kompleksin son projesini de tamamlamak nihai mutluluğu bizlere sağlayacaktır! Masallar diyarında, hiç sıkılmama garantisi veriyoruz!

Ailenizle kusursuzu yaşamanız için tüm imkanlarımızla 5 yıl içinde oluşumumuzu tamamlayarak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz!

PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022