Samsun Paintball

Paintball, Dünya genelinde hayatın yorucu temposundan bir süreliğine uzaklaşmayı amaçlayan kişiler için bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.

Samsun Paintball bu konuda profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanları ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Oneycenter bünyesinde yer alan tesiste kullanılan ekipmanlar son derece kaliteli olup, güvenlik önlemleri üst düzeyde tutulmaktadır. Buna bağlı olarak sunulan imkanlar son derece geniş olmakta ve fiyatlar oldukça uygun tutulmaktadır. Samsun Paintball fiyatları hakkında bilgi sunmak için telefon numaralarını paylaşmaktadır.

Samsun Paintball Sahası

Paintball, eğlenmek ve stres atarak rahatlamak isteyenler için son derece cazip bir oyun olarak nitelendirilmektedir. Samsun Paintball saha büyüklüğü bakımından üç dönümlük arazi içerisinde oldukça geniş ve ferah bir yapıya sahip olması ile öne çıkarak, tüm gereksinimleri bünyesinde barındırmaktadır.

Oyun ve eğlence tesisleri arasında Karadeniz’in sıklıkla tercih edilen en popüler aktivite merkezlerinden Oneycenter bünyesindeki Samsun Paintball sahası iki kişilik küçük bir turnuvadan 16 kişilik rekabet ekiplerine kadar oyunlara müsaade edecek şekilde oluşturulmuştur.

Samsun Paintball Fiyatları

İnsanların hayatın yoğun temposundan kaçıp, nefes almak istedikleri ve stresten arınma yöntemi olarak değerlendirdikleri Paintball Samsun oyun sahası geniş ve ferah yapısının yanı sıra doğanın kalbinde yer alması ile bilinmektedir.

Her kesimden oyuncunun katılımına fırsat yaratmak amacı ile fiyatlandırma son derece uygun bir tarifeden ilerletilmekte olup Samsun Paintball fiyatları,

  • 100 mermi 150 TL
  • 200 mermi 250 TL
  • 300 mermi 350 TL olarak belirtilmektedir.

Fiyatlandırma oyuna başlangıçta kişi başı olarak temin edilmekte olup, oyuncuların oyun esnasında talep ettikleri 50 mermilik ek paketler 75 TL’den ücretlendirilmektedir.

Samsun Paintball Randevu Alma

Samsun Paintball Randevu Alma işlemleri telefon numarasından iletişime geçen oyuncu adayları için mümkün olduğu gibi, oyuncular alanı keşfetmek için bire bir görüşme gerçekleştirmek adına tesise müracaat edebilir ve gözlemleri doğrultusunda ileri tarihli randevu oluşturabilmektedir.

Tesis içerisinde oyun sonrası acıkan oyunculara sucuk ekmek ve ızgara çeşitleri sunulan bir alan bulunmaktadır ve fiyatlar hakkında bilgi tesis tarafından sağlanmaktadır. Oyuna başlamadan önce şartların eşitlenmesi adına herkese gereken bilgi yetkili hakem tarafından anlatılmakta ve oyuncular kuralları öğrenerek oyuna başlamaktadır.

Samsun Paintball Nerede

Türkiye’de Paintball denilince akla ilk gelen tesisler arasında yer alan Samsun Paintball resimleri ile oyuncu adaylarına kaynak olmakta ve sosyal medya ile arama motorlarından bu kaynaklara ulaşılabilmektedir.

Samsun Paintball nerede?

Açık adres olarak tesisin belirttiği üzere; Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak No 33/1 Ünye Ordu şehrinde yer almaktadır.

Her türlü randevu ve bilgi alma işlemlerinde oyun severlerin tercih edebileceği tesise Samsun Painball telefon numarası üzerinden ulaşım sağlamakta mümkün olarak değerlendirilmektedir.

Tesisin belirtmiş olduğu telefon numaraları; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarıdır. Oyuncular istedikleri konuda danışmak amacı ile mesai saatleri içerisinde tesis ile iletişim kurabilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022