Çatalpınar Paintball

Rekabetin doruklarında, ekip ile ya da bireysel olarak oynanılan Paintball, günlük hayatın monotonluğundan ya da iş hayatının yorucu temposundan kaçıp, açık havada son derece keyifli ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirilen oyundur.

Çatalpınar Paintball tesisi ziyaret eden oyunculara son derece kaliteli ekipmanlar ile geniş ve ferah ortamında oldukça eğlenceli zaman geçirme fırsatı oluşturmakta olan uygun fiyatlı bir ortamdır.

Çatalpınar Paintball Randevu Alma

Ordu’da bulunan Çatalpınar Paintball resimleri ile arama motorlarında görüntülenebilen, üç dönümlük kocaman bir arazi içerisinde iki kişiden 16 kişiye kadar ekipler halinde kıyasıya rekabetle son derece eğlenceli zaman geçirme imkânı sağlamaktadır. Çatalpınar Paintball randevu alma konusunda telefon ve bire bir olarak imkanlar sunan, oyun için gelenleri gerekli bilgiler ile kavuşturan ve geri kalan her konuda ekiplere tüm fırsatları sunan profesyonel bir kadroya sahiptir.

Paintball, işin yoğun temposundan ve hayatın sıkıcı duruma geldiği anlardan bir kaçamak fırsatı yaratan son derece eğlenceli bir sosyal aktivitedir. Türkiye genelinde farklı tesislerde oyun kurallarına göre oynanmakta ve yoğun ilgi toplamaktadır. Oneycenter bünyesinde yer alan Çatalpınar Paintball nerede bulunur? Ordu’da!

Çatalpınar Paintball Telefon Numarası

Geniş ve kapsamlı oyun alanı, bilgili ekibi ve kaliteli ekipmanları ile Çatalpınar Paintball telefon numarası olan; 0542 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarından ulaşıma açık olup, bire bir ziyaretlerde de oyun oynamayı düşünen ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen kişileri gidişat ve süreç hakkında bilgilendirmekle görevlidir.

Çatalpınar Paintball saha büyüklüğü üç dönüm araziden oluşmakta ve sucuk ekmek, ızgara gibi yeme içme alanları sunan kalabalık grupları ağırlamak amacıyla oluşturulmuş rahat ve konforlu bir mekandır. Fiyatlandırma konusunda son derece uygun bir menüsü olan bu yer, her türlü bilgilendirmeyi müşterilerine telefondan ve bire bir görüşmelerde yüz yüze yapmaktadır.

Çatalpınar Oyun Fiyatları

Çatalpınar Paintball sahası tarafından görevlendirilmiş hakemler tarafından oyun öncesinde oyuncunun bilmesi gereken her türlü bilgi aktarımı sağlanmakta ve güvenlik kurallar, ekipman kullanımı ile alakalı kurallar bildirilmektedir. Bu koşullara dikkat ederek oyunların devam etmesi hakemler tarafından tembih edilirken, oyun sırasında oyuncuların ihtiyacı olabilecek her türlü ekipman tesis tarafından sağlanmaktadır.

Paintball Çatalpınar Oyun Sahası içerisinde yer alan mermiler, sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiş ve minimum hasar düzeyi hesaplanarak basınçla fırlatılan ince plastik mermiler kullanılmaktadır. Çatalpınar Paintball fiyatları oyuna göre değişiklik göstermekte ve açılış fiyatı olarak 100 mermi 150 tL’den hizmet vermektedir.

Daha uzun süreli oyunlar için oyuncular 200 mermi ya da 300 mermi başlangıcını tercih edebilmekte olup, bu durumda 200 mermi 250 TL, 300 mermilik oyun ise 325 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Buna ek olarak alınan her 50 mermiye 75 TL ücret talep edilmektedir. Tesis ulaşım konusunda servis imkanı sağlamaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022