Fatsa Halı Saha

Ünye’ de FIFA onaylı halı sahamızla maç keyfinize aileniz de ortak etme imkanını size sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Fatsa halı saha maç müsabakalarınız için daima hazır.

Maç sonrası dinlenme ve değerlendirme alanı olan kafeteryamız ile hizmetinizdeyiz.

Halı Saha Özellikleri

  • Uluslararası FIFA onay sertifikası ile Oneycenter ayrıcalıklarına sahip bir halı sahayız.
  • Futbol toplarımız FIFA onaylı orijinal süperlig ve şampiyonlar ligi toplarından oluşmaktadır.
  • Fatsa sosyal halı saha sizlerin güvenliği için sakatlanma riskini minimuma düşüren 1. Sınıf Sentetik Çim kullanıldı.
  • 30x50 kapalı sahamız ve 45x75 açık sahamız ile 6-6, 7-7, 8-8 ya da 9-9 maçlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Halı sahalarımızın dört yanını çevreleyen tribünlerimiz vardır.
  • Fatsa sosyal halı saha video bütün maçlar anlık olarak kayıt altına alınmaktadır. Kaydedilen maç görüntüleri, maç ardından sizler tarafından izlenebilir ve istenilen gol ve pozisyonlar kesilebilir.
  • Fatsa halı saha maç görüntüleri alarak kendi kişisel arşivinizi yaratabilirsiniz. Sadece 1 saat olan maç keyfinizi yıllarca istediğiniz anda tekrar yaşayabilirsiniz.
  • Her kullanım sonrasında dezenfekte edilen ayakkabı kiralama hizmetimiz mevcuttur. Kaleci eldiveni ve takımları için renkli yelekler halı sahamız tarafından verilir.
  • Kafeteryamızda ücretsiz çay ikramımız ve servis desteğimiz bulunur. Halı sahamızda ailenizle beraber keyifli bir maç tecrübesi yaşama fırsatını kaçırmayın.
  • Yaşanabilecek kazalar ve sakatlıklar için anlık müdahale ekipmanlarımız mevcuttur. Kafeteryamızda bulunan buz hizmeti ile sakatlanmalara hemen müdahale ediyoruz.

Fatsa Sosyal Halı Saha

Fatsa halı saha maç video ile kısa anlardan ibaret olan maç heyecanı, hayatınız boyunca yaşama fırsatını sizlere sunuyoruz. Halı sahamızda son teknoloji sistemler ile kaydedilen maç görüntülerinizi arşivinizden dilediğiniz an çıkararak tekrar izleyebilir ve aynı heyecanı tekrar yaşayabilirsiniz. Halı sahaların yeni şekli sosyal halı sahalar ile diğer maç tutkunları ile maç ve turnuva düzenleyebilir. Kalitesi onaylı olan halı sahamızda maç deneyimizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Görüntülerinizi sosyal medyada paylaşarak halı saha fenomeni olma şansı yakalayabilirsiniz. Bu şansı kaçırmamak için tek yapmanız gereken Fatsa halı saha randevu alma hizmetini kullanarak bize ulaşmak.

Fatsa Halı Saha Nerede

Kaliteli hizmetlerimiz ve halı sahamızda kullandığımız son teknoloji sistem ve ekipmanlar ile Fatsa halı saha nerede Ordu Ünye’de hizmetinizdeyiz. Maçlarınız SHS Plexus Sistemi ile kayıt altına alınmakta ve ücretsiz olarak sizlere izletilmektedir. Maçlarınızı değerlendirme için görüntüleri kullanabilir, aldığınız görüntüleri arkadaşlarınız ile defalarca izleyebilirsiniz. Sosyal halı sahaların avantajlarından faydalanmanız için adresimiz Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU, Fatsa halı saha telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 üzerinde bize ulaşın.

Fatsa Halı Saha Fiyatları

Kafeteryamızda çay ikramımız eşliğinde aileniz ile maç sonrasında vakit geçirme ve heyecanlı bir maçın keyfini çıkarmak için sizleri halı sahamıza bekliyoruz. Hijyenik, temiz ve uygun fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. Fatsa halı saha fiyatları servis imkânı ile belirlenmektedir. 1 Eylül tarihinden itibaren güncel Servisli halı saha fiyatı 40 TL ve servissiz fiyatımız ise 30 TL’dir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022