test

Sosyal aktiviteler kapsamında grup olarak son derece eğlenceli bir gün geçirmek isteyenlerin ilk aklına gelen paintball oyunu, geniş arazilerde, kaliteli ekipmanlar kullanılarak oynandığında oldukça keyifli bir oyundur.

Fatsa ilçesinde yer alan Paintball, ayrıcalıklı hizmeti ile gününü eğlenceli ve güzel bir ortamda geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Fatsa'da Paintball 

Paintball, her kesimden insanın rahatlıkla oynayabileceği son derece eğlenceli bir oyundur. Her yaştan kişinin oyuna katılım sağlayabileceği paintball oyununda, küçük çocukların güvenlik önlemleri sağlandığı takdirde ebeveynleri ile oyuna katılma imkanı sunulmaktadır. Kullanılan malzemeler son derece kaliteli olup, kalıcı hasar bırakmayan ve basınçla ateş eden silahlar kullanılmaktadır.

YERİMİZ ORDU - ÜNYE'DEDİR.

Fatsa'da Paintball Randevu Alma

Ailecek veya yakın çevresi ile 2 kişiden 16 kişilik ekiplere kadar, her yaştan insan ile katılım sağlanabilecek olan Paintball turnuvalarında ilk adres olarak gösterilen Fatsa içerisinde Paintball randevu alma hizmetini telefon numarası aracılığı ile sunmaktadır. Dileyen kişiler, alanı keşfetmek ve akıllarındaki soru işaretlerini gidermek adına oyun alanını yerinde ziyaret ederek randevu yaptırmayı tercih edebilmektedir.

Fatsa Paintball büyüklüğü ile ön plana çıkan ve 3 dönüm arazi üzerinde yer alan son derece uygun fiyatlı oyun hizmetini oldukça kaliteli malzemeler ile sağlayan bir tesis olarak bilinmektedir. Buna istinaden Fatsa'da Paintball fiyatları oyuna girişte 100 mermi 150 TL olarak başlamakta ve 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL olarak başlangıç fiyatları belirtilmektedir. Alan içerisinde ekstra olarak talep edilen 50 mermi 75 TL olarak fiyatlandırılmakta ve bunun yanı sıra içeride yeme içme alanları bulunmaktadır.

Fatsa'da Paintball Sahası

Ordu’da yer alan Fatsa içerisinde Paintball sahası üç dönüm arazi üzerinde son derece güvenli şartlar altında geniş ve uzun soluklu eğlenceli bir ortam sağlamaktadır. Oyun başlamadan önce oyun ile alakalı gerekli tüm bilgiler ve alınan tüm önlemler hakemlik yapan görevli tarafından bildirilmekte olup, oyunculara oyunla alakalı kısa bir eğitim sunulmaktadır.

Oldukça heyecanlı ve eğlenceli Paintball Fatsa oyun sahası sınırlarında oynayan oyuncular tarafından yorumlanmış ve hepsinden tam not almıştır. Ayriyeten Fatsa'da Paintball resimleri arama motorundan erişmek, site üzerinden ulaşmak mümkün kaynaklardandır. Oyuncuların, oyuna gelmeden yanında;

  • Yedek ayakkabı,
  • Atlet
  • Kıyafet ve havlu getirmesi tavsiye edilmektedir.

Oyun anında kullanıcılara silahlar ve boyalar görevliler tarafından temin edilmekte olup, yedek silah ve ekipman ihtiyaç halinde hakem tarafından temin edilebilmektedir. Paintball kirli bir oyun olduğundan yedek bir spor ayakkabısı ve atlet getirmek oyuncuların son derece işine yarayacaktır. Geri kalan her türlü ekipman tesis tarafından sağlanmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022