Akkuş Paintball

Akkuş paintball sahası Ordu Ünye’de yeni anılarınız için hazır. Profesyonel hakemlerimiz ve benzersiz oyun alanımızla hizmet vermekteyiz. Paintball zevkini katlayan sahalarımızda eğlenin.

Akkuş Paintball Kuralları

  • Profesyonel oyuncuları olan paintball, silah ve adrenalin içerikli aktiviteleri sevenler arasında popüler, farklı saha tasarımları ile bilinen bir spor.
  • Hakemlerimiz ve takım liderleri birlikte oyunun senaryo ve kurallarını tespit ederler. Sahada yer alan dekor ve aksesuarlar oyunu daha heyecanlı hale sokar. Akkuş paintball saha resimleri oyun stratejisi geliştirme gibi konularda oyunculara fikir verir.
  • Paintball ekipmanlarının kullanım ve güvenlik kuralları hakkında ayrıntılı bilgilendirme ve eğitimi hakemlerimiz sağlar.
  • Akkuş paintball oyun sahası oyuncularla olan hakemimiz, oyun kuralları ve güvenlik şartlarına riayet konusunda yardımcıdır.
  • Paintball oyunu içerisinde oyunculara lazım olabilecek her türlü ekipman ile sağlık ekipmanları hakemimizin yer aldığı kısımdadır. İsteyen oyunculara; yedek CO2 tüpleri, silah ve mermilerin hakemimiz verir.
  • Bütün paintball malzemeleri tarafımızda katılımcılarımıza ücretsiz olarak sağlanır. Oyun ekipmanları, oyunlardan sonra dezenfekte edilerek yeni oyunlara hazırlanır.
  • Gereken her şeyi biz sağladığımız için oyuncuların yedek ayakkabı, alet ya da kıyafetlerini yanlarında getirmeli yeterlidir.
  • Gerçeklik duygusunu oyunculara yaşatmak için Oneycenter iş birliği ile hazırlanan sahamıza rezervasyon yaptırma Akkuş paintball randevu alma bizimle irtibat kurun.
  • Paintball’ ın değişmez kuralı olan maske çıkarma yasağına uyman oyuncuları, hakemimiz oyun dışına alır.
  • Boya mermilerinin oyuncuların üzerinde patlaması olan vurulma bazı şartlarda kabul edilmez. Bu şartla rakip takımlar ve hakemimiz ile kararlaştırılır.

Akkuş Paintball Sahası

Oyun alanları kişi sayısı dikkate alınmadan boyutlar tespit edilir ve dekorları oyuncuların güvenlikleri dikkate alınarak oyun alanına yerleştirilir. Senaryolarımıza uygun dekorlar ile Akkuş paintball saha büyüklüğü piknik masaları ve diğer hizmet noktalarımız ile çevrili olan yaklaşık üç dönümlük bir arazide yer alır. Alan 2 veya 16 kişinin katılımına uygun. Sahamızın etrafında yer alan piknik masalarında ailenizle oyun sonrasında zaman geçirebilirsiniz. Kafeteryamızdan faydalanabilir, sucuk ekmek ila ızgara yiyebilir veya kendi malzemelerinizi getirerek piknik yapabilirsiniz. Yanınızda gelen ailenizle oyuna katılabilir ya da siz oyunda iken kafeteryamızda oturabilirler.

Akkuş Paintball Nerede

Paintball sahamız, katılımcılarımızın ulaşım ve sonrasında rahat etmeleri için sunduğumuz hizmetler arasında servis hizmeti de yer alır. İlk ortaya çıktığı zamandan bugüne paintball değişimler yaşamıştır. Bugün paintball oyunun ulaştığı en son teknoloji ekipmanlar ile Akkuş paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresinde hizmet vermekteyiz. En iyi paintball tecrübenizi ya da ilk paintball deneyimizi yaşamak için lütfen bize ulaşın.

Akkuş Paintball Fiyatları

Sahamızda paintball donanımları ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Saha alanımız etrafında oyundan sonra ya da önce ailenizle keyifli zamanlar yaşamanız için piknik alanımız yer alır. Uzman bir ekip tarafında sunulan hizmetlerimizden faydalanma Akkuş telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 paintball ile alakalı her sorunuz için bu kadar uzağınızdayız. Akkuş paintball fiyatları oyuna giriş ve oyun başında 100 mermi 150 TL, oyun başında 200 mermi 250 TL, oyun başında 300 mermi 325 TL ile oyun başladıktan sonra hakemimizde istenen ek 50 mermi 75 TL olarak ücretlendirilir. Izgara ve sucuk ekmek fiyatlarını alma iletişim sağlayın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022