Akkuş Halı Saha

FIFA onaylı halı saha hizmeti veren Ordu Ünye Akkuş halı saha ile maç heyecanını üst düzeyde yaşayın. Tesisimizde bulunan kafeteryamızda maç sonrasında dinlenirken değerlendirme yapma şansı.

İster açık isterseniz kapalı sahalarımızda en yeni teknolojiler ile futbol müsabakalarınızı düzenleyin.

Halı Sahamızın Nitelikleri

  • Uluslararası FIFA onay sertifikası sahibiyiz, futbol toplarımız tamamı FIFA onaylı orijinal şampiyonlar ligi ve Süperlig toplarından oluşur.
  • Maç sırasında oluşacak kazalarda sakatlanma riskini en aza indirmek için 1. Sınıf sentetik çim kullanıldı.
  • Aileniz ile geldiğiniz maçlarda, ailenizin siz rahatça izlemesi için halı sahamızın etrafında tribünle sarılmıştır.
  • Akkuş halı saha randevu alma hizmetimiz ile size uygun olan tarihler ve saatlerde halı sahanımız kiralayabilirsiniz.
  • Bir adet 30x50 metre açık halı sahamız ve bir adet 45x75 metre kapalı mevcuttur.
  • Kapalı halı sahamızda rahatlıkla 6-6 ya da 7-7 maçlarınızı yapabilirsiniz. Açık halı sahamız ise 8-8 veya 9-9 maçlarınıza uygundur.
  • Servis ve ayakkabı kiralama hizmetimiz bulunur. Kiralanan ayakkabılarımız işinde uzman personelimiz tarafında maçlardan sonra dezenfekte edilir.
  • Akkuş halı saha maç video hizmetimizle her maç kayıt altına alınır. Maç sonrasında görüntüleri izleyerek tercih ettiğiniz gol ve pozisyonları keserek sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.
  • Akkuş halı saha maç görüntüleri hizmetimiz maçlarınız arşivleme ve kendini maçlarınızın arşivinizde bulunan görüntülerini tekrar izleyerek maçın heyecanı yıllarca hatırlamanızı sağlamaktayız.
  • Devamlı temizlenen ve dezenfekte edilen soyunma odalarımızda kafeteryamız mevcuttur. Çaylar halı sahamızın ikramıdır.

Akkuş Sosyal Halı Saha

Her dönemin ve yaşın en sevilen spor aktiviteleri arasında daima yer bulan halı saha maçlarında yeni bir dönem başlattık. Akkuş sosyal halı saha video hizmetimizle ekstra bir ücret ödemeden tüm maçlarınızın kayıtlarına alabilirsiniz. Kayıtlardan en beğendiğiniz pozisyon ve golleri alarak sosyal medya hesaplarınızda ya da çevrenizle paylaşabilirsiniz. Akkuş sosyal halı saha aldığınız maç görüntüleriniz ve kestiğiniz bölümleri kendinize özel bir arşiv yaratabilirsiniz. Arşiviniz sayesinde maçlarınız unutulmayan, zaman izleyebileceğiniz anılara dönüşecek. Sağladığımız diğer Oneycenter ayrıcalıkları ve video kayıt sistemimizle daima hizmetinizdeyiz.

Akkuş Halı Saha Fiyatları

Ayrıcalıklı hizmetlerimiz ve istediğiniz zaman hava şartlarına takılmadan maç keyfi sunan halı sahamızın da her maçta olabilecek yaralanma ve sakatlanmalar için anlık müdahale ekipmanlarımız mevcuttur. Akkuş halı saha fiyatları servis desteğine göre değişiklik göstermektedir. Servis desteği olmadan halı saha kira bedelimiz 30 TL, servis desteği ile kira bedelimiz 35 TL olarak 1 Eylül tarihinde güncellenmiştir.

Akkuş Halı Saha Nerede

Maç kayıt sistemiz ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet verdiğimiz adresimiz Akkuş halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU. Bir anda gelişen maç kararı ile ortaya çıkan ekipman sorunu çözmek için eksik olan ekipman ve ayakkabı kiralama hizmetimizle yanınızdayız. Halı saha uygun saatleri öğrenme ve kiralama işlemlerimiz için 0452 333 88 88 - 0507 396 52 52 Akkuş halı saha telefon numarası üzerinden arayınız.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022