Kumru Halı Sahaa

Ordu Ünye’de halı saha ayrıcalıklarını yaşayın. Kumru halı saha yapılan bütün maçları anlık olarak kaydetmekte.

Sürekli gelişen ve yenilenen halı sahalarımız ile maçlarınız ve turnuvalarınız için yanınızdayız.

Halı Sahamızın Sağladığı Ayrıcalıklar

 • Uluslararası FIFA onay sertifikasına sahip olan ve sakatlık riskini en aza indiren 1. Sınıf sentetik çim ile kaplamış bir halı sahayız.
 • Halı sahalarımızın etrafı tribünler ile çevrilidir.
 • Farklı boyutlarda olan kapalı ve açık halı sahalarımız mevcuttur. Açık halı sahamız 45x75 metre boyutunda olup 8-8 ve 9-9 maçlarınız için yeterlidir.
 • Kapalı halı sahamız 30x50 metre boyutunda 7-7 ve 6-6 maçlarınız rahatlıklar yapabileceğiniz düzeydedir.
 • Kafeteryamızda ücretsiz çay ikramız mevcuttur ve aile birlikte vakit geçirilebilecek bir ortamdır.
 • Servis imkânımız ve Kumru sosyal halı saha video hizmetimiz bulunur. Video hizmetimizle maçlarınızın her anı kaydedilir.
 • Maçın ardından kritik bulduğunuz gol ve pozisyonları görüntüler üzerinden tekrar izleyerek, maçların analizini yapabilirsiniz.
 • Kaydedilen Kumru halı saha maç görüntüleri sizlere ücretsiz olarak verilmektedir. Maçın ardından görüntüleri hemen izleyebilir, arşiviniz için indirebilirsiniz.
 • Belirlediğiniz gol ve pozisyonları çevreniz veya ailenizle izleyebilirsiniz. Kestiğiniz görüntüleri kendi özel arşivinizi oluşturma amacı ile kullanabilirsiniz.
 • Unutulan veya sorun yaşanan maç ekipmanları ve ayakkabılar için kiralama hizmetimiz bulunur. Halı sahamızda kiralanan her ürün kullanım sonrasında dezenfekte edilerek muhafaza edilir.
 • Her maçta meydana gelebilen sakatlanma ve yaralanma durumları için anında müdahale yaptığımız sağlık ekipmanımız bulunur.

Kumru Sosyal Halı Saha

Kumru halı saha maç video hizmetimizle maçlarınız bir saat, heyecan ve keyfi bir ömür sürüyor. Kaydedilen maç görüntülerinizi alarak evinizde güvenle tutabilir, arzu ettiğiniz her an tekrar izleyebilirsiniz. Kumru sosyal halı saha teknolojimiz maçlarınızı paylaşma fırsatını sizlere sunmaktayız. Hijyen ve temizlik konusunda ekstra özen gösteren halı sahamızda unutulmaz gollere imza atabilirsiniz. Sosyalleşen halı sahamızla kendinize yeni ve güçlü rakipler bulabilir ve maç turnuvaları düzenleyebilirsiniz. Soysal halı sahamızın yeniliklerinden olan haftanın golü adayı olma imkanını kaçırmayın. Sizde Oneycenter ayrıcalıklarından faydalanmak istersiniz Kumru halı saha randevu alma bize ulaşın.

Kumru Halı Saha Nerede

Halı sahaların ulaştığı son teknoloji ve kaliteli hizmetlerimizi Kumru halı saha nerede Ordu-Ünye Kumru halı sahada sizlere sunmaktayız. SHS Plexus Sistemi ile maçlarınızın kaydedilmesi ve farklı imkanlarımızdan sınırsız olarak faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. En beğendiğiniz pozisyon ve golleriniz ile sosyal medyada beğeni sayılarınız artırabilir ya da halı saha fenomeni olmaya ilk adımı bizimle atabilirsiniz. Keyifli maçlar ve hayatınız değiştirebilecek goller için adresimiz Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU ve Kumru halı saha telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 bize ulaşın.

Kumru Halı Saha Fiyatları

En yeni teknoloji ve kaliteli hizmetlere ulaşmak hem kolay hem de uygun fiyatlı. Bütün ayrıcalıklar ve servis hizmetimiz için Kumru halı saha fiyatları servis hizmeti dahil saati 35 TL ve servis hizmeti olmadan saati 30 TL. Fiyatlarımız 1 Eylül itibarı ile güncellenen fiyatlardır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022