Çamaş Paintball

Gündelik hayatın koşturmasından sıkılan ve hayatına renk katmak isteyen herkesin, özellikle de kalabalık grupların ilk değerlendirdiği sosyal aktivite olan Paintball oyunu, renkli mermi toplar ile gruplar halinde oynanan son derece eğlenceli bir oyundur.

Oyunun eğlencesinin artmasını sağlayan unsurlar arasında yer alan mekânın genişliği son derece önemli olarak değerlendirilirken Çamaş Paintball alanı büyük bir arazi içerisinde kaliteli ekipmanlar ile oluşturulmuş ve her şey düşünülerek tasarlanmıştır.

Çamaş Paintball Nerede?

Oneycenter bünyesinde yer alan Çamaş Paintball saha büyüklüğü ile dikkat çeken üç dönümlük arazi üzerinde son derece kaliteli ekipmanlar kullanılarak oluşturulmuş, kullanışlı ve konforlu bir oyun ortamı sunmaktadır. Buna bağlı olarak Çamaş Paintball resimleri oyunu daha önce oynamamış ve merak eden kişilere referans olurken, oyun alanını merak edenlerinde soru işaretlerini giderme açısından sıklıkla tercih edilen keşif yöntemleri arasında bulunmaktadır.

Çamaş Paintball fiyatları açısından mümkün olduğunca uygun tutması ile bilinen ve bu sebeple oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilen bir alandır. Oyun hakkında yeterli bilgiye sahip, üst düzey hakemler tarafından yapılan bilgilendirmeler oyunculara kılavuzluk ederken, alana ulaşımda servis imkânı sunulması kolaylık sağlamaktadır. Oyuna başlangıç esnasında kişi başı;

  • 100 mermi 150 TL
  • 200 mermi 250 TL
  • 300 mermi 325 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Çamaş Paintball nerede diye soranlara cevap olarak bu geniş alanın, Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak No 33/1 Ünye Ordu işaret gösterilmekte ve bu tesis bir Oneycenter komplesi tesisi olmaktadır.

Çamaş Paintball Randevu Alma

Paintball denilince Türkiye’de ilk akla gelen tesisler arasında yer alan ve üç dönümlük arazisi, yüksek güvenlik önlemleri ve sağlık standartları ile profesyonel şekilde hizmet veren Çamaş Paintball randevu alma seçenekleri arasında telefon numaralarını belirterek, bire bir şekilde müracaatlarda da ileri tarihte randevu oluşturmakta ve oyun mekânı araştıranlara detaylı bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Çamaş Paintball telefon numarası olarak; 0542 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarını iletmekte ve mesai saatlerinde profesyonel destek imkânı sunmaktadır. Oyun kuralları ve gerekli tüm bilgiler oyuna başlamadan önce hakemler tarafından belirtilmekte ve tüm ekipmanlar tesis tarafından sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra Paintball amacı gereği biraz kirli bir oyun olabileceğinden, yedek ayakkabı ve yedek atlet getirilmesi oyunculara verilen tavsiyeler arasında yer almaktadır.

Çamaş Paintball Sahası

Paintball son derece eğlenceli ve kafa dağıtma rahatlama konusunda etkili bir aktivite olarak bilinmekte olan bir oyundur ve Çamaş Paintball sahası oyuncuların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Hakemler oyun sürecini yönetirken oyunculara destek olmakta son derece dikkatli davranırken Paintball Çamaş oyun sahası her yaştan oyuncu için elverişli bir zaman sunmaktadır. Oyun alanları araştırılırken arama motorlarında ve sosyal medyada yer alan Çamaş Paintball resimleri kullanıcıların akıllarında fikir oluşmasına imkân tanımaktadır.

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022