Ulubey Paintball

Macera ve aksiyonun yeni adresi Ulubey Paintball. Tecrübeli hakemlerimiz ve oyun öncesi ve sonrasında sağladığımız hizmetlerimiz ile keyifli vakit garantisi veriyoruz. Ordu Ünye’ de Oneycenter kalitesini yansıtan tesislerden biri.

Paintball Kurallarımız

  • Oyunun güvenlik kuralları, teçhizatların kullanımı ve kuralları hakkında eğitim ve bilgilendirmeyi hakemlerimiz yapmaktadır.
  • Oyunda ihtiyaç duyulabilen yedek boya tüpleri, yedek silahlar ve yedek CO2 tüpleri hakemimizin yanında bulunur ve gerekli oldukları zaman hakemimiz tarafından oyunculara verilir.
  • Oyunun bütün aşamalarında hakemlerimiz, Ulubey Paintball sahası içerisinde oyunculara oyun kuralları ve güvenlik kuralları konusunda yardım etmektedir.
  • Paintball temel kuralları ve sahamıza özel olan Paintball kurallarına uyma zorunludur. Kurallara uymayan ve hakemimizin yönlendirmeleri dışına çıkan oyuncular oyun dışı kalırlar.
  • Sahamız rezervasyon sistemi ile çalışır. Randevu ve rezervasyon işlemleriniz için Ulubey Paintball randevu alma sistemimizi kullanabilirsiniz.
  • Gerekli olan oyun ekipmanları tarafımızdan sağlandığı için sizlerin sadece yedek atlet ve yedek spor ayakkabı getirmenizi öneririz.
  • Oyun hakemimizin düdüğü ile başlar ve düdüğü ile biter. Oyunun temel kuralı olarak oyuncuların Ulubey Paintball oyun sahası dışına çıkmadan maskelerini yüzlerinden çıkarmaları yasaktır.
  • Oyuncular yakın mesafeden birbirlerine ateş edemezler. Mesafe kuralının ayrıntılarını hakemimiz oyuna başlamadan verdiği eğitimde göstermektedir.
  • Hakemlerimizin direktiflerine uymayan ve kuralları ihlal eden oyuncular diskalifiye olurlar. Diskalifiye olan oyuncuların yeniden oyuna girmelerine izin verilmez.
  • Oyunda vurulan oyuncular ise oyunun başlangıç noktasına dönerler. Başlangıç noktasından tekrar oyuna girmeleri mümkündür.

Ulubey Paintball Sahası

Kaliteli ve üst seviye güvenlik önlemleri ile hizmet veren sahamız hakkında fikir edinmek için Ulubey Paintball resimleri kullanılabilir. Önceden resimler ile alana aşina olan katılımcılar, oyun sırasında nasıl bir alanda olacaklarını bilirler. Ulubey Paintball oyun sahası büyüklüğü yaklaşık olarak 3 dönümdür. Sahamız minimum 2 kişi maksimum 16 kişi için geliştirilecek Paintball senaryolarına uygundur. Sahamızın yer aldığı tesisimiz içerisinde kafeteryamız ve açık havayı tercih eden katılımcılarımız için piknik masalarımız mevcuttur. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmaması için servis desteğimiz bulunur.

Ulubey Paintball Nerede

Aksiyon ve heyecanlı senaryoları ile hizmet veren sahamızda bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Oyuna hazırlık ve oyun sırasında yaşanabilecek sorunları çözmek için profesyonel ekibimiz daima hazırdır. Oyunlarımızın hazırlık aşaması, oyun süresi ve oyuna katılma yaş sınırı hakkında bilgi için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Tamamen güvenli bir Paintball tecrübesi yaşamanız için gelmeniz gereken yer Ulubey Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresidir.

Ulubey Paintball Fiyatları

Katılımcılarımız yalnızca oyuna giriş ve mermi ücretlerini ve oyunda aldıkları ekstra mermi ücretini öderler. Oyun için gereken diğer ekipmanlar ve hakem hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Yedek spor ayakkabı ve yedek atlet dışında sizlerin getirmesi gereken bir eşya bulunmaz. Ulubey Paintball fiyatları Paintball ekipmanları+100 mermi ile oyun girişi 150 TL, ekipman+ 200 mermi ile oyun girişi 250 TL, ekipman+300 mermi ile oyun girişi 325 TL. Oyun esnasında ekstra alınan 50 mermi 75 TL’dir. Izgara ve sucuk ekmek fiyatları ile merak ettiğiniz diğer konular hakkında bilgi için Ulubey Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 bize ulaşın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022