Perşembe Halı Saha

Perşembe Halı Saha; yoğun iş temposundan, hayat koşturmasından kaçmak, kısa bir kaçamak yapıp rahatlamak isteyen kişilerin en sık tercih ettiği sosyal aktivitelerden biri olan futbol oyunu için gerekli olan her şeyin düşünüldüğü kaliteli bir tesis sunmaktadır. Tesise telefon aracılığı ile ulaşılabileceği gibi, oyun için saha arayan kişiler bizzat ziyaret edip imkanları ilk göz olarak gözlemleyebilmektedir.

Perşembe Halı Saha Nerede ?

Futbol, bazı kişiler için tutku, bazı kişiler için rahatlamanın ve stres atmanın bir yolu olarak sıklıkla tercih edilen sosyal aktivitedir. Futbol severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, her türlü imkânın tesis tarafından sunulduğu Perşembe halı saha nerede diye merak edenlere Ordu’da olduğunu bildirmek mümkündür. Futbol tutkunları için geniş tesisi ve hiçbir tesiste olmayan birçok imkanı ile kaliteli bir oyun imkanı sunmak adına çalışan halı sahanın tam adresi; Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, Numara 33/1 Ünye Ordu olarak bildirilmiştir.

Perşembe halı saha telefon numarası üzerinden tesis ile iletişime geçilebileceği ve bu sayede randevu alma, bilgi edinme gibi hususlarda bire bir konuşulabileceği gibi, oyuncuların oyun öncesi tesisi ziyaret ederek gözlemlemesi ve aklındaki soruları gidermesi mümkündür. Tesise; 0542 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından ulaşmak mümkündür. Oneycenter Spor Kompleksi içerisinde yer alan Perşembe sosyal halı saha tesis kapalı ve açık olmak üzere iki halı sahaya sahip, içerisinde kafeterya bulunan ve orijinal FİFA Süper Lig ve Şampiyonla Ligi topları ile oyunu gerçekleştirme imkânı sunan bir oyun alanıdır.

Perşembe Halı Saha Randevu Alma

Perşembe Halı Saha Randevu Alma yöntemleri arasında yer alan telefonla arama seçeneği ve tesise giderek yapılan inceleme sonrası oluşturulabilmektedir. Halı saha içerisinde yer alan hizmetlerden en sık takdir alanı, ücretsiz çay ikramı ve aileye uygunluğu olarak dikkat çekerken; fiyatların uygunluğu ve alanın genişliğinden kabul ettiği oyuncu sayısının 10 kişinin üzerinde olması oldukça cazip görülmektedir.

Halı saha içerisinde kamera kaydı yapılmakta ve Perşembe halı saha maç video kayıtları, maç sonrasında oyuncular ile paylaşılmaktadır. Oyuncular maç sonrası yapılan Perşembe sosyal halı saha video maçın özetini izleyebilirken, hoşlarına giden sahneleri keserek, yakınları ile paylaşma imkanına erişmektedir.

Perşembe Halı Saha Fiyatları

Ordu’da yer alan ve spor severlerin sıklıkla tercih ettikleri Perşembe halı saha fiyatları konusunda son derece uygun bir tutum sergilerken, oyunculara çok çeşitli imkanlar ile hizmet vermektedir. Oyuncular maç esnasında futbol ayakkabılarını uygun fiyata tesis içerisinden kiralama imkanına sahiptir. Kalecilere eldiven tesis tarafından sağlanırken kapalı sahanın ölçüsü 30 metreye 50 metre, açık tesisin ölçüsü 45 metreye 75 metre olarak belirtilmiştir. Kapalı saha içerisinde 7-7 ve 6-6 maç yapılabildiği gibi açık saha içerisinde 8-8 ve 9-9 kişilik futbol müsabakaları düzenlenmesi mümkündür. Perşembe halı saha maç görüntüleri oyun sonrasında sporcular ile paylaşılmaktadır. Servis imkanı ile sunulan halı saha hizmeti 35 TL iken servis istemeyen oyuncular için halı saha fiyatı 30 TL’den başlamaktadır.

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022