Gölköy Paintball

Gölköy Paintball, Türkiye’de yoğun talep gören ve renk mermileri ile oynanan rahatlatıcı ve eğlenceli oyunun en bilindik adresleri arasında yer almaktadır.

Oneycenter bünyesinde yer alan tesis genişliği ile ön plana çıkarken içerisinde bulunan imkanlarda müşterileri cezbeden hususlar arasında yer alır.

Paintball oynamak isteyen kişilerin en dikkat ettiği konulardan biri olan güvenlik önlemleri üst seviyede temin edilmiş olan tesiste, yeme içme olanakları bulunduğu gibi doğa ile iç içe durumu hem huzur verici hem de rahatlatıcı olarak nitelendirilmektedir.

Paintball Gölköy Oyun Sahası

Paintball ülkemizde yaygın bir şekilde stres atmak ve eğlenceli zaman geçirmek için tercih edilen bir oyundur ve bu oyunu oynamak için geniş kapasiteli bir alan gerekmektedir. Doğanın içinde oynanması çok daha keyifli olduğundan oyuncular genelde açık alanları tercih etmekte ve bu konuda Gölköy Paintball saha büyüklüğü ile ön plana çıkmaktadır.

Oyuncular daha önce bu oyuna hiç katılmamış olsa dahi kolaylıkla öğrenebilecekleri bir sistem oluşturmak adına uzman kadrosu ile hizmet sağlayan Gölköy Paintball sahası yetkili hakemleri tarafından oyunculara gerekli bilgileri ve oyun kurallarını aktarmaktadır. Oyuncuların güvenliği esasında yüksek bir standart uygulayan tesis tüm ekipmanlarını yüksek kalite malzemeden temin etmektedir.

Gölköy Paintball Randevu Alma

Türkiye’nin önde gelen Paintball tesisleri arasında yer alan Gölköy Paintball randevu alma işlemleri için telefon numarası iletişim yolu olarak tercih edilmekte olsa da, oyuncular alanı bireysel olarak gidip keşfetme olanağına sahiptir.

Paintball Gölköy oyun sahası oyuncuların tüm ihtiyacını kendi bünyesinden temin ederken, oyunculara yedek ayakkabı ve atlet getirmesini tavsiye etmektedir. Üç dönüm arazi üzerinde yer alan tesiste oyuncular minimum iki maksimum on altı kişilik ekipler halinde rekabet ortamı oluşturabilmektedir.

Gölköy Paintball fiyatları her kesim insan için uygun olması amacı ile başlangıç esnasında kişi başı 100 mermi 150 TL, 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL olarak fiyatlandırılmış olup, ek olarak talep edilen her 50 mermilik paket başına 75 TL fiyatlandırılmaktadır.

Gölköy Paintball Nerede

Oneycenter Paintball konusunda adını duyurmayı başaran geniş ve yüksek kapasiteli tesis Gölköy Paintball nerede sorusuna yanıt olarak, Ordu’nun Ünye ilçesindeki Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak 33 numara belirtilmekte olup, Gölköy Paintball telefon numarası tesis tarafından 0452 333 88 88 ve 0507 396 55 55 olarak iletilmiştir.

Tesise servis imkanı bulunmakta ve oyuncular kıyasıya rekabet, doyasıya eğlence sonrasında karınlarını doyurmak için sucuk ekmek ve ızgara çeşitlerinden faydalanabilmektedir. Ücretler konusunda detaylı bilgi almak için telefonla iletişime açık olan Gölköy Paintball resimleri sosyal medya hesaplarında tesisi merak edenlerin ilgisine sunulmaktadır.

Hakemler oyun boyunca saha içerisinde oyuncuların ihtiyaç duydukları bilgi aktarımını yapmak ve oyunu yönetmekle yetkilidir. Bu sebeple oyun sırasında son derece güvenli bir ortam bulunmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022