Perşembe Paintball

Son yılların en popüler oyunu olan Paintball tecrübesini yaşamanız için Ordu Ünye’de hizmetinizdeyiz.

Kalite ve güvenlik konusunda marka olan Perşembe Paintball en heyecanlı senaryoları ile unutulmaz bir gün. Ulaşım derdine son veren servis hizmetimizle daima yanınızdayız.

Perşembe Paintball Kurallarımız

  • Oyuna başlamadan hakemimiz, katılımcılarımıza ekipman kuralları ve kullanımı ile güvenlik kuralları hakkında bilgi ve eğitim vermektedir.
  • Oyun esansında hakemimiz Perşembe Paintball sahası içerinde bulunur ve oyuncuların güvenlik kuralları ile oyunun kuralları konusunda yardım etmektedir.
  • Hakemimizin yanında bulunan yedek teçhizatlar (silah, boya kapsülleri, CO2 tüpleri) gerekli oldukları zamanlarda oyunculara, hakemimiz tarafından verilir.
  • Sahamıza özel olan Paintball senaryo kuralların ve hakemlerimizin aktardığı diğer kurallara uyan katılımcılarımız en az sorunla ya da hiç sorun yaşamadan oyunu tamamlar.
  • Paintball sahamızın yaş sınırı hakkında bilgi alma veya diğer işlemleriniz için Perşembe Paintball randevu alma hizmetiyle bizimle iletişime geçin.
  • Paintball oyunun üç temel kuralı bulunur. Bu kurallar ve özel kurallara göre davranmayan oyuncular hakemimiz tarafından diskalifiye edilir. Diskalifiye edilen oyuncuların yeniden oyuna katılma şansları yoktur.
  • Paintball sahamız rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır. Önceden telefon edilerek rezervasyon oluşturulması gerekmektedir.
  • Oyun için gereken her türlü ekipmanı biz temin etmekteyiz. Ancak yanınızda yedek alet ve yedek spor ayakkabı getirmenizi öneririz.
  • Her zaman sizlerin rahatlığını ve memnuniyetini düşünen firmamız kafeterya ve servis hizmeti ile yanınızdadır.
  • Paintball oyun alanımız güven ve kalitenin öncüsü olan Oneycenter farkıyla tasarlanmış ve son teknoloji Paintball teçhizatları sizler için hazırlanmıştır.

Perşembe Paintball Sahası

Her yaş grubundan katılımcıya uygun şekilde tasarlanan ve üst düzey güvenlik önlemleri ile hizmet veren sahamız hakkında fikir sahibi olmak için Perşembe Paintball resimleri kullanabilirsiniz. Oyun bitiminde kafeteryamızda dinlenebilir ya da açık havada kullanımınıza sunulan piknik masalarımızda arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Piknik masalarımızı tercih eden katılımcılar isterse yiyeceklerini getirebilir ya da sucuk ekmek ve ızgara hizmetimizden faydalanabilirler Sizlerin ulaşım sorunu yaşamaması için şehir içi servis hizmetimiz bulunur. Perşembe Paintball saha büyüklüğü yaklaşık 3 dönümdür. Sahamız en az kişi ve en fazla 16 kişi katılımları ile oluşturulabilecek Paintball senaryolarımıza uygun olarak düzenlenmiştir. Hakemlerimiz oyuna başlamadan güvenlik ve kurallar hakkında eğitim verirler.

Perşembe Paintball Nerede

Oyunda en önemli kural oyuncuların, Paintball Perşembe oyun sahası dışına çıkmadan maskelerini çıkarmamalardır. Kullandığı ekipmanlar ve heyecanlı senaryoları ile ön plana çıkan Perşembe Paintball sahamız 18 yaş üstü ve sağlık problemi olmayan bütün bireylerin hizmetindedir. Doğa dostu olan ekipmanlar ve doğada yer alan sahamız ile keyifli anlar yaşamanız için çalışmaktayız. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yaralanmanız için adresimiz Perşembe Paintball nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU.

Perşembe Paintball Fiyatlarımız

Sahamızda hakem hizmetimiz ve Paintball ekipmanları için ücret alınmaz.  Termal maske, silah, CO2 tüpleri ve kamuflajlar tarafımızdan sizler için temin edilmekte ve her kullanım sonrasında dezenfekte edilmektedir. Perşembe Paintball fiyatları; ekipmanlar ve 100 mermi ile oyuna giriş 150 TL, ekipmanlar ve 200 mermi le oyuna giriş 250 TL, ekipmanlar ve 300 mermi ile oyuna giriş 325 TL ayrıca oyun sırasında sağlanan 50 merminin fiyatı 75 TL’dir. Izgara, sucuk ekmek fiyat bilgisi ve rezervasyon işlemleri için Perşembe Paintball telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 iletişime geçin.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022