Korgan Halı Saha

Ordu Ünye’de Korgan halı saha maç tutkunuz için en doğru adres. FIFA onayı olan sahamızda orijinal süperlig topları ile kusursuz bir maç deneyimi sunuyoruz.

Farklı boyutlarda olan sahalarımız ile maç alanlarınızı siz belirleyin.

Halı Saha Nitelikleri ve Hizmetlerimiz

  • Uluslararası FIFA onayı olan halı sahamız sakatlanma ihtimalini düşürme amacı ile 1. sınıf sentetik çimle kaplanmıştır. Çimin kalitesini FIFA sertifikası sağlamaktadır.
  • Kapalı sahamız 30x50 metre 7-7 ve 6-6 maçlarına, açık sahamız 45x75 metre 9-9 ve 8-8 maçlarınız için uygundur.
  • Kafeteryamızda çaylar ikramımızdır. Aile ile gelmek için uygun olan bir ortama sahip tesisimizde şehir içi servis imkânımız bulunur.
  • Oneycenter temiz ve hijyen konusunda titiz olan tesisimizde, maç öncesi ve maç ardından sıcak duş imkânı sunana soyunma odalarımız mevcuttur.
  • Bir anda gelişen maç planları için ekipman ya da ayakkabı kiralama hizmeti vermekteyiz. Kullanılan bütün ekipman ve ayakkabılar maçlardan sonra dezenfekte edilmektedir.
  • Takımları ayıran yelekler, toplar ve kaleci eldivenleri tarafımızdan ücretsiz şekilde temin edilmektedir. Toplarımız FIFA onaylı orijinal şampiyonlar ligi ve süperlig toplarıdır.
  • Korgan halı saha maç video teknolojisi gece maçları dahil bütün maçlar kayıt altına alınmaktadır. Maç bitiminde görüntüleri takım arkadaşlarınız ve rakip takım ile tekrar izleyerek değerlendirme fırsatı sunuyoruz.
  • Korgan halı saha maç görüntüleri dilerseniz indirerek kişisel arşivinize ekleyebilirsiniz. Görüntüler arasında beğendiklerinizi pozisyon/gol keserek çevreniz gönderebilir ya da sosyal medya hesaplarınıza yükleyebilirsiniz.
  • Maçların olmazlarından olan sakatlanma ve yaralanmalarda zaman kaybetmeden müdahale edebilmek için sağlık ekipmanlarımız her zaman hazır tutulmaktadır. Kafeteryamızda buz bulundurulur.

Korgan Sosyal Halı Saha

Maç kayıt sistemi olan, ücretsiz bir şekilde Korgan sosyal halı saha video erişim izni veren ve farklı özellikler barındıran sosyal halı sahamız sizlere keyifli maçlar yaşatma için her zaman hazır. Korgan sosyal halı saha SHS Pleux Sistemi sayesinde maçınızın görüntülerinde istediğiniz kareyi alma imkânı sağlıyor. Aldığınız maç karesi ile sosyal medya takipçilerinizi yükseltmeniz ya da fenomen olma şansını size veriyoruz. Sosyalleşen halı sahalar ile takımınızda eksik olan oyuncuyu bulabilir veya takımınız için güçlü rakipler ile maç ayarlayarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bütün bunları yaşamak için Korgan halı saha randevu alma bizimle iletişime geçin.

Korgan Halı Saha Fiyatları

Yenilenen sahalarımızda kaliteli saha zeminleri ile keyifli maçlar yapmak artık hayal değil. Her gün dilediğiniz saat aralığında organize edeceğiniz maçlar için uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Korgan halı saha fiyatları servis desteği talebine göre değişir. Servis desteği dahil 35 TL, servis desteği olmadan 30 TL şeklindeki fiyatlarımız 1 Eylül tarihinde güncellenen fiyatlarımızdır.

Korgan Halı Saha Nerede

Sorunsuz maç keyfi yaşamanız için her şeyi düşünen sahalarımızla Korgan halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU adresinde sizleri bekliyoruz. Saha saatlerini belirleme ya da kiralama işlemleri için bize ulaşabileceğiniz Korgan halı saha telefon numarası 0452 333 88 88- 0507 396 52 52.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022