İkizce Halı Saha

Kalitesini FIFA onayları ile ispat eden İkizce halı saha ile maç heyecanını yaşayın. Maçtan önce takım arkadaşlarınızla kafeteryamızda sohbet edin. Oneycenter ayrıcalıklarıyla unutulmaz maçlar için Ordu’ da hizmetinizdeyiz.

İkizce Halı Saha Özellikleri

  • Sakatlanma ihtimalini en aza indiren 1. Sınıf sentetik çimler kullanılan halı sahamız uluslararası standartlara uygunluğu ile FIFA onay sertifikası olan sahadır.
  • Maçlarda kullanılan toplar FIFA onayına sahip orijinal şampiyonlar ligi ve süperlig toplarıdır.
  • FIFA onaylı toplar ile hizmet veren kapalı ve açık sahamız mevcuttur. Sahalarımızda kaleci eldivenleri, yelekler ve toplar ücretsizdir. Ayakkabı kiralama hizmeti vermekteyiz.
  • Kapalı sahamız 6/6 ve 7/7 maçlarına göre tasarlanmış ve 30x50 metredir. Açık sahamız ise 8/8 ve 9/9 maçlarınız için 45x75 metredir.
  • İkizce halı saha maç video sistemi ile sahamızda bütün maçlar görüntülenir. Maçın ardından bu görüntüleri ile maçları değerlendirebilirsiniz.
  • Depolanan maçlar bir süre sonra silinir fakat sizler görüntüleri indirebilir ya da maçların beğendiğiniz kısımlarına keserek arşivleyebilirsiniz.
  • Arşivlediğiniz İkizce sosyal halı saha video görüntülerini aileniz veya takım arkadaşlarınız ile yılların ardından izleyerek maç anında yaşadığınız duyguları yeniden yaşarsınız.
  • Maç esnasında yaşanabilecek sakatlamalarda ilk yardım sağlık ekipmanlarımız vardır. Sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak bütün ekipmanlarımız ve kiralık ayakkabılarımız dezenfekte edilir. 
  • En yeni teknolojileri kullanan sahamızda gece maçları ışıklandırması ve ulaşım için servis desteğimiz bulunur.
  • Sahalarımız yer aldığı tesisimizde aile üyeleriniz ile maçlardan önce ve sonra rahatça zaman geçirebilmeniz için kafeteryamız mevcuttur.

İkizce Sosyal Halı Saha

Sosyal halı sahalar, farklı avantajları ile gündem olan teknoloji sitemleri barındırır. İkizce sosyal halı saha maçlarınızı SHS Plexus sistemi ile görüntüler ve bir süreliğine sisteme kaydeder. Kaydedilen maç görüntülerinin depolanma süreleri sistem hafızalarına göre değişir. Sahamızda kullanılan sistem sayesinde   İkizce halı saha maç görüntüleri arasından istediklerinizin tamamını ya da seçtiğiniz maçların belirli bölümlerini indirebilirsiniz. Çocuklarınız veya arkadaşlarınız ile yaptığınız maçların görüntülerini hatıra olarak evinizde muhafaza edebilirsiniz. En güzel maç karelerinizi sosyal medyada paylaşabilir ve futbol yeteneğinizin bu görüntüler ile fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

İkizce Halı Saha Nerede

Bütün yaş gruplarına hizmet veren halı sahamızda sınıflara arası veya okullar arası futbol turnuvaları, iş yerindeki çalışanlar için maç organizasyonları düzenleyebilirsiniz.  Her daim saygılı ve ölçülü olan çalışma arkadaşlarımız ile maç öncesi ve sonrası çeşitli hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Sizlerde hizmetlerimizden yaralanmak ve kalitesi tescilli olan sahalarda maç keyfi yaşamak isterseniz İkizce halı saha nerede Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU. Randevu oluşturma, fiyat bilgisi alma ve her türlü sorunuz için İkizce halı saha telefon numarası 0507 396 52 52 ve 0452 333 88 88 bizimle iletişime geçin.

İkizce Halı Saha Fiyatları

Her mevsim açık ve kapalı sahalarımız ile maç tutkunlarına hizmet veren sahamız diğer özelliklerinin yanında uygun fiyatlarıyla tanınmaktadır. İkizce halı saha fiyatları servis hizmetimiz hariç 30 TL, servis hizmetimiz dahil 35 TL olarak 1 Eylül’ de yenilenmiştir. Maç tarihleriniz için randevu ve rezervasyon işlemleri konusunda bilgi almak için iletişim numaralarımızdan İkizce halı saha randevu alma ile bize her an ulaşabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022