Ordu Halı Saha

Spor severlerin sıklıkla rahatlamak ve kafa dağıtmak amacı ile belli zaman aralıklarında yakın arkadaşları, dostları ya da çalışma arkadaşları ile tercih ettiği halı sahalar arasında en konforlu ve rahatları arasında yer alan Ordu Halı Saha uygun fiyatlı ve geniş kapasiteli kullanışlı bir spor kompleksi olan Oneycenter bünyesinde yer almaktadır.

Ordu Halı Saha Maç Video

Maçların kayıt altına alındığı, maç kayıtlarının maç sonrasında, özet olarak oyuncular ile paylaşıldığı Ordu halı saha maç görüntüleri ve kayıtlarını yüksek çözünürlüklü olarak oyuncuya teslim etmekte ve bunları yakınları ile paylaşma imkânı sağlamaktadır. Tesisi futbol oynamak amacı ile ziyaret eden herkesin yararlanabileceği imkanlar arasında yer alan Ordu halı saha maç video kayıtları, oyuncu ve takımı hariç üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Ordu ‘da yer alan bu geniş imkanlı spor tesisinde kapalı ve açık iki adet halı saha bulunmakta; kapalı halı saha 30 metreye 50 metre ölçülerinde 12 ila 14 kişilik oyunlara olanak sağlarken, açık halı saha 45 metreye 75 metre olarak 16-18 kişilik takım oyunlarına müsaade etmektedir. Ordu halı saha fiyatları içerisinde yer alan imkanlar arasında tesisten futbol ayakkabısı kiralama ve ücretsiz kaleci eldiveninin yanı sıra, FİFA orijinal lig topları ile kaliteli bir oyun fırsatı yaratmaktadır.

Ordu Halı Saha Nerede?

Geniş kapasitesi, kaliteli malzemeleri ile Ordu’da yer alan bu spor tesisinde, oyuncuların olası yaralanma ve sakatlanmalarına karşın her türlü ihtiyaçları düşünülmüş ve sağlık ekipmanı hizmeti oluşturulmuştur. Ordu halı saha nerede sorusuna cevap olarak; Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, Numara 33/1 Ünye – Ordu adresi işaret gösterilebilmektedir.

Ordu halı saha telefon numarası ile aramak isteyenler için iletişim numarası olarak; 0542 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarını bilgi almak isteyen futbol severlere iletmektedir. Tesiste, aile olarak gelenlerin rahatlıkla maç yapabileceği ve izleyebileceği bir ortam bulunmakta olup, Ordu sosyal halı saha oyuncularına ücretsiz çay ikramında bulunmaktadır.

Ordu Halı Saha Randevu Alma

Ordu’nun en geniş kapasiteli ve kaliteli halı sahası olan Ordu halı saha randevu alma işlemleri, oyuncular tarafından tek bir telefon ile gerçekleştirilebildiği gibi, tesisi ilk kez kullanacak olan oyuncuların ziyaret edip önce görmesi sonra tercih etmesi mümkündür. Oyuncular gerçekleştirdikleri maç sonrasında Ordu halı saha maç videolarına tesis içerisindeki görevlilerden ulaşabilmektedir.

Futbol severler için kaliteli oyun imkânı sunan bu tesiste servis hizmeti almak isteyen oyunculara fiyat 35 TL, servis hizmetinden yararlanmak istemeyenler için 30 TL’den başlamaktadır. Halı sahada sunulan hizmetler arasında atılan efsanevi golleri yakın çevresi ile paylaşma fırsatı yakalayan futbolcular Ordu Sosyal Halı Saha Video kayıtlarını tesis içerisindeki görevlilerden talep ettikleri sırada mobil olarak temin edebilir ve anlık olarak sosyal medya hesaplarına yükleyebilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022