Ünye Halı Saha

Futbol turnuvalarınızın yeni adresi Ordu Ünye halı saha. İş veya okul arkadaşlarınız ile haftanın stersini atmanın en keyifli yolu halı saha maçları. Bu keyfi ailenizle yaşamanız için her zaman hizmetinizdeyiz.

Ünye Halı Saha Ayrıcalıkları

 • Kalitesi ile öncü olan halı saha 1. Sınıf yapay çimlerle kaplı ve uluslararası FIFA onay sertifikası ile hizmet verir.
 • İki adet olan halı sahalarımızın çevresi tribünlerle sarılıdır. Açık halı sahamız 45x75 ebadında ile 8-8 veya 9-9 maçlarınıza uygun büyüklüktedir. Kapalı halı sahamız 30x50 ebadı 6-6 ya da 7-7 maçlarınıza göredir.
 • Maçlardan önce ailenizle zaman geçirebileceğiniz ya da aynı takımda olduğunuz arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz kafeteryamız ve çay ikramımız mevcuttur.
 • Hasamızda kullanılan ekipmanlar son teknoloji ürünlerdir. Futbol toplarımız FIFA onayına sahip orijinal süperlig ve şampiyonlar ligi toplarıdır.
 • Oneycenter kalitesini yansıtan halı saha her maç kaydedilir ve kayıtlar oyuncular tarafından izlenebilir.
 • Arzu ettiğiniz takdirde maçlardan kesitler alarak sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabilir veya ailenizle evinizde tekrar izleyebilirsiniz.
 • Dakikalar ile sınırlı kalan maçlarınızda yaşanan pozisyon ve golleri Ünye sosyal halı saha video ile kopyalayarak arşiv yapabilir, özel arşivinize sahip olabilirsiniz.
 • Her maçta meydana gelebilen sakatlanma ve yaralanmalara karşı anında müdahale için sağlık ekipmanımız ve kafeteryamızda buz hizmetimiz bulunur.
 • Kaleci eldivenleri ile takım yelekleri tarafımızdan temin edilir ve ayakkabı kiralanır. Kullanılan her ürün dezenfekte edilir.
 • Maç tutkunlarının ilk tercihi olan sahamıza ulaşım sorunu yaşayanlar için şehir içi servis hizmeti verilir.
 • Gece maçlarınızda Ünye halı saha maç video kalitesini koruma için son teknoloji ışıklandırma sistemleri kullanılır.
 • Halı sahamız fiyat bilgisi alma ve randevu işlemleriniz için Ünye halı saha randevu alma sistemimizi kullanabilirsiniz.

Ünye Sosyal Halı Saha

Son dönemlerin en sık tercih edileni Ünye sosyal halı saha, maçları kaydetmesi, maç özetlerine erişim ve kayıtları indirme benzeri imkanları ile ilgi odağı. Her yaş grubundan maç tutkunlarına hitap eden halı maç kritiklerini görüntüler üzerinden yapma şansını sizlere verir. Ünye halı saha maç görüntüleri ile istediğiniz bölümleri arşivinize alabilir veya sosyal halı sahaların avantajlarından olan diğer takımlar ile iletişim kurarak futbol turnuvaları düzenleyebilirsiniz. Maç görüntüleriniz ile soysal medya takipçilerinizin sayısını yükseltebilir ya da görüntüleri sadece ailenizle izleyebilirsiniz.

Ünye Halı Saha Fiyatları

Hijyen kuralları ve temizlik konusunda titiz olan saha da soyunma odaları ve duş alanları diama personelimiz tarafından dezenfekte edilir. Kapalı ve açık halı sahalarımız ile maç tutkunuzu her mevsim yaşamanız için yanınızdayız. İstediniz anda maç yapma ve maç görüntülerini kullanma hizmeti veren halı sahamızın, hizmet bedeli piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Ünye halı saha fiyatları 1 Temmuz tarihinde güncellemiş olup yeni fiyatlarımız; servis hizmeti ile 45 TL, servis hizmeti olmadan 40 TL hizmetinizdeyiz. Kişi Başı 40 TL dir.  Servis Kullananlar için ise 45 TL dir. Abonelere 40 TL Servisli Abonelere 45 TL Normal Maç Alanlara 45 TL Servisli 50 TL 

Ünye Halı Saha Nerede

Profesyonel ekibimiz, son teknoloji donanımlarımız ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile sizlere unutulmaz maç deneyimleri yaşatma iddiasındayız. Bu iddiamızı kanıtlamak için Ünye halı saha nerede adresimiz Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU ve Ünye halı saha telefon numarası bilgilerimiz 0452 333 88 88- 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022