Yağmurlu Havada Halı Sahada Top Oynanır Mı

Futbol her şartta ve her koşulda son derece eğlenceli ve rekabet dolu bir oyun olarak öne çıkmakta, boş vakti olan spor tutkunları bu vakitlerini halı sahada geçirmeyi tercih etmektedir. Gerçek bir futbol tutkunu için hava koşullarının ve soğuğun etkisi önemli değildir. Yağmurlu havada halı sahada top oynanır mı? evet, oynanır. Gerçek bir futbol tutkunun en sevdiği aktivitelerden biri yağmurda top oynamak olarak değerlendirilebilir.

Hem rahatlatıcı hem eğlenceli futbolu Oneycenter bünyesindeki ayrıcalıklı sahalarda oynamak için telefon numaraları olan; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarından ulaşılabilmektedir.

Futbol Ne Zaman Oynanır?

Futbol günün her saati ve her daim tercih edilen, oynaması keyifli rekabet dolu bir spordur. Özellikle erkeklerin oynamaktan ve izlemekten son derece keyif aldığı bu spor dalı, Oneycenter bünyesinde yer alan halı sahalarda oldukça verimli ve yüksek kaliteli bir oyun deneyimi sunma konusunda garanti sağlamaktadır.

Yağmurlu havalarda halı sahada top oynanır mı? Evet, oynanır diyenler için geniş kapasiteli kapalı sahada 14 kişiye kadar maç yapmak mümkün iken daha kalabalık takımlar için 18 kişiye kadar oyun olanağı sağlayan açık saha tavsiye edilmektedir.

Karadeniz’in en sık talep alan spor kompleksinde kapalı saha ve açık sahaya giriş ücretleri, tesise servis olanağından faydalanarak gelmek isteyenler için 35 TL iken servis kullanmak istemeyenler için 30 TL olarak belirlenmiştir.

Futbol Halı Saha Genişliği

Kapalı saha 30 metreye 50 metre ölçülerinde korunaklı ve kaliteli malzemelerden yapılmış olup, açık saha 45 metreye 75 metre genişliğinde son derece büyük ve ferah bir alana sahiptir. 12 kişiden 18 kişiye kadar oyuncu kadrolarını kaldırabilen ve kaliteli hizmet sunan tesiste yağmurlu havalarda halı sahada top oynanır mı sorusuna evet diyenler için her türlü gereksinim bulunmaktadır.

Oneycenter bünyesinde bulunan halı sahalarda kafeterya bulunmakta ve aile ile gelinebilecek bir tesis olarak değerlendirilmektedir. Tesis oyuncularına ve yakınlarına ücretsiz çay ikramı sunarken, oyun sonrasında kayıtları maç özeti haline getirerek kendilerine iletmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022