Paintball 2 Kişi Oynayabilir Mi

Paintball haftanın yorucu etkilerini defetme, stresten arınma ve rahatlama ihtiyacı duyan her kesimden insanın sıklıkla tercih ettiği bir grup sosyal aktivitesi olarak değerlendirilmektedir. İnsanların hafta sonları ve tatil günleri hayatın temposundan kendilerine birtakım aktiviteler gerçekleştirmek üzere ayırdıkları zamanda tercih ettikleri Paintball iki kişi oynayabilir mi? Paintball oyununun kuralları neler?

Paintball Oyun Kuralları

Kasksız, koruma kıyafetsiz, yeleksiz ve maskesiz oynanamayan Paintball oyunu, plastik mermilerin içerisinde yer alan boyalar ile karşılıklı ateş hattında gerçekleşen son derece eğlenceli bir oyundur. İnsanların yakınları ve sevdikleri ile kıyasıya rekabet ortamında gerçekleştirdikleri aksiyon dolu oyun Paintball iki kişi oynayabilir mi?

İki kişi oynaması mümkün olan ancak kalabalık bir arkadaş grubu ya da birbirini herkesten iyi tanıyan bir aile ortamında çok daha keyifli olan Paintball aktivitesi, her kesimden insanın sıklıkla tercih ettiği bir oyundur.

Oyunda tüm güvenlik önlemleri oyuncuların sağlığını olumsuz etkilemeyecek şekilde düzenlenmiş ve tedbirler alınmış olup, yetkili hakemler oyun boyunca oyunculara yardımcı olmakla görevlendirilmiştir.

Paintball Nerede Oynanır?

İnsanların sıklıkla stres atmak ve birbirleri ile eğlenirken savaşmak konusunda tercih ettikleri Paintball kimi zaman hırslı, kimi zaman eğlenceli bir ortam oluşturmakta ve grup aktivitesi olarak popüler oyunlar arasında bulunmaktadır. Buna bağlı olarak oyunun oynanacak olduğu sahanın geniş olması, eğlenceyi arttıracağından oldukça önem arz etmektedir.

Paintball İki Kişi Oynayabilir Mi?

Evet, başa baş bir rekabet ortamı kurmak isteyenler bu stres savar oyunu iki kişi oynamayı tercih edebilir. Oyun hakkında yapılan yorumlara istinaden kalabalık ortamlarda oynanan oyunlar çok daha eğlenceli olarak belirtilmektedir.

Paintball Randevu Alma

Karadeniz’de yer alan tesisleri ile adını duyurmayı başarmış Oneycenter bünyesinde yer alan Paintball tesisleri üç dönümlük geniş arazi içerisinde, üst kalite ekipmanlara sahip uzman kadrosu ile oyunculara eğlence hizmeti sunmaktadır.

Tesislere belli semtlerden servis bulunmakta olup tesis randevu ve bilgi almak isteyenler için iletişim numarası olarak; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 iletilmektedir. Oyunu merak edenler kurallar ve diğer her türlü soruları hakkında bilgi edinebileceği gibi tesis hakkında merak edilenlere cevap bulmak ve randevu oluşturmak mümkün kılınmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022