Oneycenter Sosyal Halı Saha Maç Kayıtları Nasıl İzlenir

Futbol tutkunlarının son derece heyecanlı bir şekilde bekledikleri hafta sonu halı saha maçlarının yanı sıra spor severler boş buldukları her anı halı sahada geçirmek isteyebilmektedir. Karadeniz’in en bilindik ve yaygın talep gören spor kompleksi olarak Oneycenter sosyal halı saha maç kayıtları nasıl izlenir? Maç kayıtlarına nereden erişebilirim?

Oneycenter Sosyal Halı Saha

Oneycenter bünyesinde yer alan tesislerde futbol müsabakası düzenleyen grupların maçları kameraya kaydedilmekte ve sonrasında sosyal halı saha üzerinden erişime paylaşılmaktadır. Oyuncular maç sonrasında sosyal halı saha üzerinden maçın tarihini belirterek, meydana getirdikleri rekabet ortamında tüm detaylara erişebildikleri gibi, maç özeti içerisinden önemli sahneleri ve pozisyonları, golleri ve faulleri net bir şekilde keserek sosyal medya hesabında sevdikleri ile paylaşma imkanına sahip olmaktadır.

Oneycenter Sosyal Halı Saha Maç Kayıtları Nasıl İzlenir

Sosyal halı saha adresinden giriş yapan oyuncular, gerçekleştirmiş oldukları maçın tarihine ve saatine göre oyunlarını seyretme imkanına sahiptir. Bu maçların tümü kayıt altına alınarak sosyal saha kapsamında paylaşılmakta ve bunu izlemek isteyen oyunculardan ek ücret talep edilmemektedir. Sistem içerisinde yer alan gol kesme sihirbazı ile goller sahnelenebilmekte ve oyuncular bu anları sosyal medyada sevdikleri ile paylaşabilmektedir.

Oneycenter Sosyal Halı Saha Kullanımı

Spor kompleksi tesislerinde gerçekleştirilen maçlarda alınan kayıtlar sayesinde oyuncular, kendi gol ve skor arşivlerini oluşturma imkanına sahip olmakta ve bu maçları diledikleri anda yakınları ile paylaşabilmektedir. Kayıtlar maç anında alınmakta olduğundan Oneycenter sosyal halı saha maç kayıtları nasıl izlenir sorusuna sosyalhalısaha.com adresi işaret gösterilmektedir.

Sosyal halı saha sadece Oneycenter bünyesinde ki tesisler için geçerli olmakta ve tesisin sunduğu imkanlar arasında FİFA orijinal Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi topları ile oyun gerçekleştirme olanağı bulunmaktadır. Her türlü yaralanmaya karşı önlem almış olan tesislerde sağlık ekipman desteği olanağı oyuncular için hazır beklemektedir.

Sosyal halı sahadan oyuncular kendi maçlarının yanı sıra diğer oyuncuların maçlarına da erişebilmekte olup, haftanın maçları, en sık izlenen gollere ulaşabilmekte ve sosyal halı saha tesislerine erişebilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022