Oneycenter Açık Halı Sahasında Kaça Kaç Oynanır

Halı sahada maç yapma fikri küçük büyük her yaştan erkek ve hatta kadınları bile heyecanlandırmaya yarayan bir fikirdir. Bu hususta kaliteli ekipmanlara ve geniş kapasiteli sahaya sahip olan Oneycenter açık halı sahasında kaça kaç oynanır?

Karadeniz’İn ileri gelen sosyal aktivite merkezlerinden Oneycenter bünyesinde yer alan futbol tesisleri ve spor kompleksleri alanında popüler yerler arasında bulunmaktadır. Oneycenter randevu ve bilgi alma işlemleri için; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından iletişime geçilebilmektedir.

Futbol Sahası Kaç Metre Olmalı?

Türkiye’nin ileri gelen spor tesislerinden Oneycenter bünyesinde yer alan futbol sahaları ve spor kompleksi hakkında araştırma yapanlar sıklıkla resimli kaynaklardan yararlanmaktadır. Buna istinaden Oneycenter açık halı sahasında kaça kaç oynanır?

Açık halı saha ebatları olarak tesis 45 metreye 75 metre ölçülerini belirtirken, halı saha içerisinde altı – altı, sekiz – sekiz ve dokuz – dokuz toplam 18 kişiye kadar oyuncu kadrosu kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede takımlar kalabalık gruplar halinde çok daha keyifli maçlara tanık olabilmektedir.

Oneycenter Sosyal Saha

Tesisin sunduğu bir diğer imkan arasında yer alan sosyal saha kapsamında oyuncuların yapmış oldukları maç kayıt altına alınmakta ve maç sonrasında oyunculara maç özeti hizmeti sunulurken, beğendikleri pozisyonları ve gol anlarını kayıt içerisinden çıkararak sosyal medya hesaplarında paylaşma olanağı tanınmaktadır.

Oneycenter açık halı sahasında kaça kaç oynanır sorusuna cevap verdikten sonra tesiste sunulan imkanlardan bahsetmek gerekirse; oyunculara ve yakınlarına ücretsiz çay ikramı yapılmakta olup, maçlar kayıt altına alınarak özet oluşturulmakta ve sosyal medya üzerinde kişiler istedikleri ile paylaşabilmektedir. Saha da temin edilen toplar orijinal FİFA Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi topları olmakta ve kaleci eldivenleri iki takımada tesis tarafından temin edilmektedir.

Halı Saha Ücretleri

Oneycenter bünyesinde yer alan tesislere servis imkanı sunulmakta olup, servis ile gelecek oyunculardan kişi başı 35 TL servis talebinde bulunmayan oyunculardan 30 TL ücret talep edilmektedir. Halı sahaya giriş yaptıktan sonra ihtiyaç dahilinde futbol ayakkabısı kiralanmaktadır.

 

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022