Halı Saha Kurulum Maliyeti Ne Kadar

Spor tutkunlarının her fırsatta değerlendirdiği sosyal aktiviteler arasında yer alan futbol oynamaya yönelik halı sahalar, hem çok talep almakta hem de spor tesislerine büyük kar elde etme imkanı sunmaktadır. Karlı işletmeler arasında yer alan halı saha kurulum maliyeti ne kadar?

Oneycenter bünyesinde yer alan tüm tesislerde FİFA onaylı Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi topları ile oyun imkânı sunulmakta olup, oyuncular sosyal halı saha kapsamında maçlarının kayıtlarına erişebilme imkanına ulaşmaktadır.

Oneycenter bünyesinde yer alan tesisler hakkında bilgi almak ve rezervasyon işlemleri için; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından iletişim kurulabilmektedir.

Halı Saha Kurulum Maliyeti

Halı sahalar, spor tutkunlarının sıklıkla boş vakitlerinde gitmekten keyif aldıkları ve eğlenceli zaman geçirirken rekabet içerisine spor yapmalarına olanak sağlayan açık veya kapalı alanlar olarak bilinmektedir. Standart bir kapalı saha 30 metreye 50 metre olduğu gibi FİFA tarafından belirtilen orijinal futbol sahalarının ebatları en az 45 metreye 90 metre, en yüksek 90 metreye 120 metre olarak ölçülendirilmektedir.

Oneycenter bünyesinde yer alan futbol sahaları kapalı ve açık olarak ikiye ayrılmakta olup; kapalı halı saha ölçüleri 30 metreye 50 metre, açık halı saha ölçüleri 45 metreye 75 metre olarak bildirilmiştir. Kapalı halı saha içerisinde 14 oyuncuya kadar kadro oluşturulabilirken, açık halı saha içerisinde 18 kişiden 20 kişiye kadar halı saha maçları düzenlenebilmektedir. Peki, halı saha kurulum maliyeti ne kadar?

Halı Saha Maç Fiyatları

Oneycenter bünyesinde yer alan halı sahalarda maç ücreti servis imkanından yararlanmak isteyenler için 35 TL iken servissiz hizmet almak isteyen kişiler için 30 TL olarak belirtilmiştir.

Halı sahalar aynı zamanda oyunculardan ziyade, iş kurmak isteyenler içinde son derece karlı bir kazanç yoludur. Buna istinaden halı saha kurulum maliyeti ne kadar?

Halı saha kurulum maliyeti ortalama olarak metrekaresi 35 ila 45 euro arasında fiyatlandırılmakta olup, kurulacak olan halı sahanın genişliğine ve ebatlarına bağlı olarak değişmektedir. Halı saha işletmesi kurmaya yönelik plan yapan kişilerin minimum iki sahadan bir tesis kurmaları tavsiye edilmekte olup, arazinin kişiye ait olduğu durumlar çok daha karlı olarak değerlendirilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Tufan ışık 2023-05-04 06:03:45

Ben Anakara Elmadağ ilçesinde ikamet etmekteyim.Buraya kapalı bir halı saha açıp işletmek istiyorum maliyet noktasında ve teknik anlamda hiçbir bilgim yok bana nasıl yardımcı olabilir siniz ?

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022