Açık ve Kapalı Ölçüleri Ne Kadar

Yoğun tempo çalışma hayatına ve stres dolu düşüncelere bir an olsun ara verip birkaç saatliğine, geniş ve yüksek kapasiteli sahalarda dostlar ile gerçekleştirilen maçların verdiği rahatlığı anlatmaya kelimeler yetmez.

Futbol severlere son derece kaliteli hizmet veren Oneycenter bünyesinde maç yapmak ayrıcalık olarak tanımlanmaktadır. Kaliteli hizmet, uygun fiyata geniş sahalarda futbol yapmak isteyenler; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından ulaşım sağlayabilmektedir. Açık ve kapalı halı saha ölçüleri ne kadar?

Futbol Sahası Nasıl Olmalı?

Oyuncuların keyifli bir maç gerçekleştirebilmesi için her türlü gereksinimleri düşünülerek hazırlanmış, geniş ve yüksek kapasiteli sahalarda oynamaları gerekir. Oneycenter bünyesinde yer alan açık ve kapalı halı saha ölçüleri ne kadar?

Kapalı sahaların büyüklüğü 30 metreye 50 metre olup, 7*7 ve 6*6 maçlara uygun, toplam 12 -13 kişi kapasiteye sahiptir. Açık sahaların genişliği 45 metreye 75 metre olup 8*8 ve 9*9 maç yapma olanağına sahip toplam 16 – 18 kişi kapasiteye sahiptir.

Saha içerisinde ailelerin oturması için kafeterya mevcut olup, çaylar tesis tarafından oyunculara ve yakınlarına ikram edilmektedir. Oyunculara maç sonrasında sosyal saha kapsamında maç kayıtları temin edilmekte ve oyuncular diledikleri pozisyonu kırparak sosyal medyalarında paylaşabilmektedir.

Maç Fiyatlarına Neler Dahil?

Geniş kapasiteli futbol sahalarında oyun gerçekleştirmek isteyenlerin fiyat öğrenmek ve içeriği hakkında bilgi almak son derece doğal bir hakkıdır. Oneycenter bünyesindeki halı sahalarda ulaşım servis talep edenler kişi başı 35 TL servissiz hizmet almak isteyen kişiler 30 TL ödeyerek tesise giriş yapabilmektedir. Açık ve kapalı halı saha ölçüleri ne kadar soracak olanlara; 30 metreye 50 metre kapalı saha ve 45 metreye 75 metre açık saha bulunduğunu belirtmek doğru olacaktır.

Tesis içerisindeki hizmete dahil olan unsurlar;

  • Çay ikramı
  • Kaleci eldiveni
  • FİFA onaylı futbol topları ile oyun keyfi,
  • Geniş çim saha
  • Kafeterya,
  • Sosyal saha kapsamında maçın kayıt altına alınarak maç özeti oluşturulması,
  • Oluşturulan maç özetinden kesit alarak sosyal medya paylaşımı yapma olanağı,
  • Olası yaralanmalarda sağlık ekipman desteği sunulmaktadır.

Tesis içerisinde kiralık futbol ayakkabısı imkânı sunulduğu gibi, kaleci eldivenleri ve futbol topları orijinal ürünlerdir. Futbol topları ve sahanın kendisi FİFA onaylı ürünler ile bilinmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Yorumlar

Bu içeriğe hiç yorum yapılmamış...

YORUM YAZ
PaintBall
Halı Saha
Telefon İkon
WhatsApp İkon
Copyright © BY LUERSOFT - 2022